Volné designy

My Mind Garden

20. září 2017 v 17:00 | fae Gaz

Povznášející

9. září 2017 v 8:00 | fae Gaz

Say hello to spring

27. března 2017 v 21:06 | Gaz

Hidden Memories

1. října 2016 v 21:00 | Gaz

The Gallery of my Universe

17. září 2016 v 16:24 | Gaz

Fialová

24. června 2015 v 21:21 | Gaz
Design pro: Elizabeth
Téma: fialové květy a psaní
Barvy: černá, bílá, fialová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: tři avatary, dvě ikonky, tři oddělovače
Číslo: 2015/18

Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Promising Tomorrow

5. března 2015 v 12:50 | Gaz
Design pro: Kia
Téma: zaslané obrázky
Barvy: bílá, světle růžová a fialová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: čtyři avatary, dvě ikonky, dva oddělovače
Číslo: 2015/6

Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Ahoj, je tu další design, zatím to vypadá na samé světlé vzhledy (: Děláme, co můžeme, objednávek je stále dost a více a ne vždy se nám prostě daří tvořit... c:
Mějte se hezky, hádám, že část z vás má teď prázniny, nebo měla, nebo mít bude :D


Fitness world

25. prosince 2014 v 14:12 | Gaz
Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Design pro: Denisa
Téma: fitness, zdraví životní styl
Barvy: bílá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: pouze avatar k článku
Číslo: 2014/32

Tento design je nastavený už nějaký ten čas, ale adminka kupodivu ještě žádný článek od té doby nenapsala. Nicméně článek zveřejňujeme i přesto, že blog je víceméně nefunkční. Pokud ale adminka do měsíce od vydání tohoto článku nic nenapíše, označíme ji červeně (tzn. že porušila podmínky), (jelikož se děláme s designem, na který pak nikdo nenarazí a naše práce je zbytečná.
Další poznámka k designu: zde na návrhu je stránka zelená, ale na blogu objednavatelky je bílá (inu zelená se nelíbila, ale návrh se nám již měnit nehctěl)

A teď vám všem dodatečně vinšujeme pěkné Vánoce a splnění vašich vytoužených přání a do budoucna přejeme vydařený nový rok!

Máme rádi animované filmy

30. června 2014 v 19:33 | Gaz

ZABRÁNO!!! Tento design si již někdo vzal, platí pro něj stejná pravidla jako pro objednanou grafiku.

Tak čau lidstvo! K minulému článku jte nám napsali tolik komentů - díky, ale nezapomeňte, že jsou tu i jiné články, kam jste zapomněli napsat:D No ale to je fuk...
Tak jako proložení mezi objednanými designy zveřejňujeme jeden volný, který si jistý člověk objednal a pak neodpověděl, takže na základě podmínek je ve volných. Motivem jsou animované filmy (od disneyho a skrowmaerdu^^) takže pokud je máte taky rádi, je to jasná volba. Doplňky a nápisy upravíme dle žádosti.

Kočka s květinou

7. dubna 2014 v 19:07 | Gaz
Tak nazdar lidi!! Tak nějak se nám to vymklo z ruky.. Moc se omlouváme za tak dlouhou absenci a ani se moc nezlobíme na ty, kteří nás už odepsali. Budeme se snažit trochu to zase oživit, ale znáte to, škola je stále školou a pak ještě přijímačky. No uvidíme.. Jako první jarní článek je tu jeden ze starších designů (mírně nově oživěný) - tzn. další volný design.
Opravdu se moc omlouváme.. Pěkný den

Club Penguin

9. června 2013 v 16:01 | Gaz
Ahojky. Toto také není objednaný design. Tedy původně byl, ale objednávající se na na nás vykvajznul. A takhle to dopada stále častěji. My vás varujeme, že na design si musíte počkat někdy déle než měsíc, no... Rychlejc to prostě nejde. A tedy: když na vás přijde řada, napíšeme vám ujišťovací mail, že stále máte o design zájem a váš blog stále žije. Asi si dáme důrazněji do podmínek, že blog musí být alespoň pár něsíců starý a musí vám tam napsat alespoň tři lidi, ať to neděláme jak na věšák. Rozeslaly jsme tedy pár takovýchto mailů a taky náhledy s designy - ODPOVÍDEJTE! Takhle poslední dobou vznikají volné designy - že si nakonec nevezmete... A taky předáme do volných designy těch, kteří porušili podmínky (postupně...).
Takže tohle je design s Club Penguin, onlajnovkou, docela pěknou, jste tučňák a kupujete si oblečení a domácí zvířátka a nábytek do iglú a hrajete hry, za který vyděláváte peníze, a navrch je to vlastně v reálném čase, takže si můžete i pokecat s Australanem, když zrovna ponocuje:)
5 avatarů, 2 ikonky (připíšeme název blogu/nick admina) a 4 oddělovače.

Dark world

29. května 2013 v 18:55 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Ahoj, další design je zase tady, objednal si ho Styx (pto svou rp hru Dark world:)) Přál si ponuré barvy, vlkodlaky, upíry a nějakou tu krev, která se k nám nějak nedostavila.
Doplňků moc nežádal, tak jsme udělaly jen to, co jsem vymyslely (podorbnosti v c.č.)
Opět oznamujeme, že objednávek je mnoho, a tak nám ani při pozastavení podmínek nic neposílejte. Pak se to tam kupí a my nevíme, co s tím... (ale jo víme - smazat E:)

Frankie, Howleen, Clawdeen na designu

11. května 2013 v 18:40 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Po neviditelné odboče je tu opět design rovněž z oblíbenou tématikou - Monster High, objednaly si ho Fráni, Wolfík a Klarisa, přály si poněkud divné složení barev, takže je to takové divné:) K designu jsou jako vždy doplňky (snažíme se vracet k původním počtům:)) + nadpisky a pozadí do komentářů.
Jako vždy upozorňujeme, že objednávek je mnoho a NESPĚCHEJTE NA NÁS!!!
Krásný zbytek víkendu

Černá růže

5. května 2013 v 15:53 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Ahoj!!! Neuplynulo ani dvacetčtyři hodin a je tu další článek (a dokonce s designem), tady vidíte, že děláme skoro furt a píšeme sem 5x častěji než na naše osobní blogy...
No tedy, je tu další černo-červeno-bílý design, objednala si ho Isabella Lee Black, s již zmíněným barevným motivem a černou růží či psaním... K designu je opět trochu větší nabídka doplňků (to víte, téma hraje roli) dokonce s animovanou ikonkou XD
NESPĚCHEJTE NA NÁS!!! Jen tak pro připomenutí...

Design s květinou

2. května 2013 v 21:19 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Jéj, je tu další design:) Objednala si ho Vicky, s motivem (obrázkem) z knihy New Moon (taková ta bílo-červená kytka)
Design se snaží být jednoduchý - stylem, barvami (černá, červená, bílá - taková vděčná a populární kombinace:))
Doplňků bohužel moc není, stejně nejsou moc používány a také nás už mírně nudí je furt dělat (není to nic proti objednavateli...)
Dlouhý výřečný kec končí, tak se mějte, jak chcete, vzdělávejte se, nezlobte se na nás, že jsme pomalé, ale máme i jiné záliby či povinnosti.
 
 

Reklama