Volné designy

Tajnospisy

Pondělí v 20:00 | Gaz

My Mind Garden

17. června 2018 v 10:34 | fae Gaz

Little things that make me smile

27. května 2018 v 13:08 | Gaz

Say hello to spring

8. května 2018 v 17:57 | Gaz

Povznášející

9. září 2017 v 8:00 | fae Gaz

Hidden Memories

1. října 2016 v 21:00 | Gaz

The Gallery of my Universe

17. září 2016 v 16:24 | Gaz

Fialová

24. června 2015 v 21:21 | Gaz
Design pro: Elizabeth
Téma: fialové květy a psaní
Barvy: černá, bílá, fialová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: tři avatary, dvě ikonky, tři oddělovače
Číslo: 2015/18

Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Promising Tomorrow

5. března 2015 v 12:50 | Gaz
Design pro: Kia
Téma: zaslané obrázky
Barvy: bílá, světle růžová a fialová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: čtyři avatary, dvě ikonky, dva oddělovače
Číslo: 2015/6

Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Ahoj, je tu další design, zatím to vypadá na samé světlé vzhledy (: Děláme, co můžeme, objednávek je stále dost a více a ne vždy se nám prostě daří tvořit... c:
Mějte se hezky, hádám, že část z vás má teď prázniny, nebo měla, nebo mít bude :D


Fitness world

25. prosince 2014 v 14:12 | Gaz
Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Design pro: Denisa
Téma: fitness, zdraví životní styl
Barvy: bílá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: pouze avatar k článku
Číslo: 2014/32

Tento design je nastavený už nějaký ten čas, ale adminka kupodivu ještě žádný článek od té doby nenapsala. Nicméně článek zveřejňujeme i přesto, že blog je víceméně nefunkční. Pokud ale adminka do měsíce od vydání tohoto článku nic nenapíše, označíme ji červeně (tzn. že porušila podmínky), (jelikož se děláme s designem, na který pak nikdo nenarazí a naše práce je zbytečná.
Další poznámka k designu: zde na návrhu je stránka zelená, ale na blogu objednavatelky je bílá (inu zelená se nelíbila, ale návrh se nám již měnit nehctěl)

A teď vám všem dodatečně vinšujeme pěkné Vánoce a splnění vašich vytoužených přání a do budoucna přejeme vydařený nový rok!

Máme rádi animované filmy

30. června 2014 v 19:33 | Gaz

ZABRÁNO!!! Tento design si již někdo vzal, platí pro něj stejná pravidla jako pro objednanou grafiku.

Tak čau lidstvo! K minulému článku jte nám napsali tolik komentů - díky, ale nezapomeňte, že jsou tu i jiné články, kam jste zapomněli napsat:D No ale to je fuk...
Tak jako proložení mezi objednanými designy zveřejňujeme jeden volný, který si jistý člověk objednal a pak neodpověděl, takže na základě podmínek je ve volných. Motivem jsou animované filmy (od disneyho a skrowmaerdu^^) takže pokud je máte taky rádi, je to jasná volba. Doplňky a nápisy upravíme dle žádosti.

Kočka s květinou

7. dubna 2014 v 19:07 | Gaz
Tak nazdar lidi!! Tak nějak se nám to vymklo z ruky.. Moc se omlouváme za tak dlouhou absenci a ani se moc nezlobíme na ty, kteří nás už odepsali. Budeme se snažit trochu to zase oživit, ale znáte to, škola je stále školou a pak ještě přijímačky. No uvidíme.. Jako první jarní článek je tu jeden ze starších designů (mírně nově oživěný) - tzn. další volný design.
Opravdu se moc omlouváme.. Pěkný den

Club Penguin

9. června 2013 v 16:01 | Gaz
Ahojky. Toto také není objednaný design. Tedy původně byl, ale objednávající se na na nás vykvajznul. A takhle to dopada stále častěji. My vás varujeme, že na design si musíte počkat někdy déle než měsíc, no... Rychlejc to prostě nejde. A tedy: když na vás přijde řada, napíšeme vám ujišťovací mail, že stále máte o design zájem a váš blog stále žije. Asi si dáme důrazněji do podmínek, že blog musí být alespoň pár něsíců starý a musí vám tam napsat alespoň tři lidi, ať to neděláme jak na věšák. Rozeslaly jsme tedy pár takovýchto mailů a taky náhledy s designy - ODPOVÍDEJTE! Takhle poslední dobou vznikají volné designy - že si nakonec nevezmete... A taky předáme do volných designy těch, kteří porušili podmínky (postupně...).
Takže tohle je design s Club Penguin, onlajnovkou, docela pěknou, jste tučňák a kupujete si oblečení a domácí zvířátka a nábytek do iglú a hrajete hry, za který vyděláváte peníze, a navrch je to vlastně v reálném čase, takže si můžete i pokecat s Australanem, když zrovna ponocuje:)
5 avatarů, 2 ikonky (připíšeme název blogu/nick admina) a 4 oddělovače.

Dark world

29. května 2013 v 18:55 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Ahoj, další design je zase tady, objednal si ho Styx (pto svou rp hru Dark world:)) Přál si ponuré barvy, vlkodlaky, upíry a nějakou tu krev, která se k nám nějak nedostavila.
Doplňků moc nežádal, tak jsme udělaly jen to, co jsem vymyslely (podorbnosti v c.č.)
Opět oznamujeme, že objednávek je mnoho, a tak nám ani při pozastavení podmínek nic neposílejte. Pak se to tam kupí a my nevíme, co s tím... (ale jo víme - smazat E:)

Frankie, Howleen, Clawdeen na designu

11. května 2013 v 18:40 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Po neviditelné odboče je tu opět design rovněž z oblíbenou tématikou - Monster High, objednaly si ho Fráni, Wolfík a Klarisa, přály si poněkud divné složení barev, takže je to takové divné:) K designu jsou jako vždy doplňky (snažíme se vracet k původním počtům:)) + nadpisky a pozadí do komentářů.
Jako vždy upozorňujeme, že objednávek je mnoho a NESPĚCHEJTE NA NÁS!!!
Krásný zbytek víkendu

 
 

Reklama