Volné designy

Tajnospisy

13. srpna 2018 v 20:00 | Gaz

My Mind Garden

17. června 2018 v 10:34 | fae Gaz

Little things that make me smile

27. května 2018 v 13:08 | Gaz

Say hello to spring

8. května 2018 v 17:57 | Gaz

Povznášející

9. září 2017 v 8:00 | fae Gaz

Hidden Memories

1. října 2016 v 21:00 | Gaz

The Gallery of my Universe

17. září 2016 v 16:24 | Gaz

Fialová

24. června 2015 v 21:21 | Gaz
Design pro: Elizabeth
Téma: fialové květy a psaní
Barvy: černá, bílá, fialová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: tři avatary, dvě ikonky, tři oddělovače
Číslo: 2015/18

Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Promising Tomorrow

5. března 2015 v 12:50 | Gaz
Design pro: Kia
Téma: zaslané obrázky
Barvy: bílá, světle růžová a fialová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: čtyři avatary, dvě ikonky, dva oddělovače
Číslo: 2015/6

Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Ahoj, je tu další design, zatím to vypadá na samé světlé vzhledy (: Děláme, co můžeme, objednávek je stále dost a více a ne vždy se nám prostě daří tvořit... c:
Mějte se hezky, hádám, že část z vás má teď prázniny, nebo měla, nebo mít bude :D


Fitness world

25. prosince 2014 v 14:12 | Gaz
Blog porušil podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Design pro: Denisa
Téma: fitness, zdraví životní styl
Barvy: bílá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: pouze avatar k článku
Číslo: 2014/32

Tento design je nastavený už nějaký ten čas, ale adminka kupodivu ještě žádný článek od té doby nenapsala. Nicméně článek zveřejňujeme i přesto, že blog je víceméně nefunkční. Pokud ale adminka do měsíce od vydání tohoto článku nic nenapíše, označíme ji červeně (tzn. že porušila podmínky), (jelikož se děláme s designem, na který pak nikdo nenarazí a naše práce je zbytečná.
Další poznámka k designu: zde na návrhu je stránka zelená, ale na blogu objednavatelky je bílá (inu zelená se nelíbila, ale návrh se nám již měnit nehctěl)

A teď vám všem dodatečně vinšujeme pěkné Vánoce a splnění vašich vytoužených přání a do budoucna přejeme vydařený nový rok!

Máme rádi animované filmy

30. června 2014 v 19:33 | Gaz

ZABRÁNO!!! Tento design si již někdo vzal, platí pro něj stejná pravidla jako pro objednanou grafiku.

Tak čau lidstvo! K minulému článku jte nám napsali tolik komentů - díky, ale nezapomeňte, že jsou tu i jiné články, kam jste zapomněli napsat:D No ale to je fuk...
Tak jako proložení mezi objednanými designy zveřejňujeme jeden volný, který si jistý člověk objednal a pak neodpověděl, takže na základě podmínek je ve volných. Motivem jsou animované filmy (od disneyho a skrowmaerdu^^) takže pokud je máte taky rádi, je to jasná volba. Doplňky a nápisy upravíme dle žádosti.

Kočka s květinou

7. dubna 2014 v 19:07 | Gaz
Tak nazdar lidi!! Tak nějak se nám to vymklo z ruky.. Moc se omlouváme za tak dlouhou absenci a ani se moc nezlobíme na ty, kteří nás už odepsali. Budeme se snažit trochu to zase oživit, ale znáte to, škola je stále školou a pak ještě přijímačky. No uvidíme.. Jako první jarní článek je tu jeden ze starších designů (mírně nově oživěný) - tzn. další volný design.
Opravdu se moc omlouváme.. Pěkný den

Club Penguin

9. června 2013 v 16:01 | Gaz
Ahojky. Toto také není objednaný design. Tedy původně byl, ale objednávající se na na nás vykvajznul. A takhle to dopada stále častěji. My vás varujeme, že na design si musíte počkat někdy déle než měsíc, no... Rychlejc to prostě nejde. A tedy: když na vás přijde řada, napíšeme vám ujišťovací mail, že stále máte o design zájem a váš blog stále žije. Asi si dáme důrazněji do podmínek, že blog musí být alespoň pár něsíců starý a musí vám tam napsat alespoň tři lidi, ať to neděláme jak na věšák. Rozeslaly jsme tedy pár takovýchto mailů a taky náhledy s designy - ODPOVÍDEJTE! Takhle poslední dobou vznikají volné designy - že si nakonec nevezmete... A taky předáme do volných designy těch, kteří porušili podmínky (postupně...).
Takže tohle je design s Club Penguin, onlajnovkou, docela pěknou, jste tučňák a kupujete si oblečení a domácí zvířátka a nábytek do iglú a hrajete hry, za který vyděláváte peníze, a navrch je to vlastně v reálném čase, takže si můžete i pokecat s Australanem, když zrovna ponocuje:)
5 avatarů, 2 ikonky (připíšeme název blogu/nick admina) a 4 oddělovače.

Dark world

29. května 2013 v 18:55 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Ahoj, další design je zase tady, objednal si ho Styx (pto svou rp hru Dark world:)) Přál si ponuré barvy, vlkodlaky, upíry a nějakou tu krev, která se k nám nějak nedostavila.
Doplňků moc nežádal, tak jsme udělaly jen to, co jsem vymyslely (podorbnosti v c.č.)
Opět oznamujeme, že objednávek je mnoho, a tak nám ani při pozastavení podmínek nic neposílejte. Pak se to tam kupí a my nevíme, co s tím... (ale jo víme - smazat E:)

Frankie, Howleen, Clawdeen na designu

11. května 2013 v 18:40 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Po neviditelné odboče je tu opět design rovněž z oblíbenou tématikou - Monster High, objednaly si ho Fráni, Wolfík a Klarisa, přály si poněkud divné složení barev, takže je to takové divné:) K designu jsou jako vždy doplňky (snažíme se vracet k původním počtům:)) + nadpisky a pozadí do komentářů.
Jako vždy upozorňujeme, že objednávek je mnoho a NESPĚCHEJTE NA NÁS!!!
Krásný zbytek víkendu

Černá růže

5. května 2013 v 15:53 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Ahoj!!! Neuplynulo ani dvacetčtyři hodin a je tu další článek (a dokonce s designem), tady vidíte, že děláme skoro furt a píšeme sem 5x častěji než na naše osobní blogy...
No tedy, je tu další černo-červeno-bílý design, objednala si ho Isabella Lee Black, s již zmíněným barevným motivem a černou růží či psaním... K designu je opět trochu větší nabídka doplňků (to víte, téma hraje roli) dokonce s animovanou ikonkou XD
NESPĚCHEJTE NA NÁS!!! Jen tak pro připomenutí...

Design s květinou

2. května 2013 v 21:19 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Jéj, je tu další design:) Objednala si ho Vicky, s motivem (obrázkem) z knihy New Moon (taková ta bílo-červená kytka)
Design se snaží být jednoduchý - stylem, barvami (černá, červená, bílá - taková vděčná a populární kombinace:))
Doplňků bohužel moc není, stejně nejsou moc používány a také nás už mírně nudí je furt dělat (není to nic proti objednavateli...)
Dlouhý výřečný kec končí, tak se mějte, jak chcete, vzdělávejte se, nezlobte se na nás, že jsme pomalé, ale máme i jiné záliby či povinnosti.

My secret

20. dubna 2013 v 13:10 | Gaz
Zdravíme vás, možná si všímáte dlouhého seznamu v pořádníku, ale většina z vás se asi zaobírá jen svým vlastním jménem. Chtěli bychom podotknout, že ten seznam není krátký a my nejsme perpetuum mobile a ani nebudeme. Designy jsou naším koníčkem, nikoli naším zaměstnáním (ni brigádou). Tudíž závádíme další pravidlo: U objednávek zaslaných po 20. 4. 2013 si budeme samy vybírat, komu design uděláme a komu ho neuděláme. (Záleží převážně na motivu požadovaného designu, ale i na charkteru či pověsti objednávajícího.) Samozřejmě vás po mailu informujeme, zda vaše objednávka byla přijata nebo odmítnuta.
No a teď je nařadě volný design, který je komukoli k dispozici (tento design byl kdysy pro jistou osobu, ale ona již nejeví zájem, tudíž je ve volných (jak je psáno v podmínkách), na ikonky i do designu bude samozřejmě vloženo jméno zájemce)

Fantasy volný design

21. prosince 2012 v 10:51 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)
Ahojky. Po ponících přichází další design, který už je udělaný celkem dlouho (i nastavený), má nádech do fantasy a myslím, že je takový uklidňující... Objednala si ho Will (s názvem blogu bezreci.blog.cz - což chápu jako bez řečí, doufám, že to chápu dobře, jinak bych musela předělat ikonky a název článku...)
Design je zeleno-hnědý a je tedy fantstický... Stránka je poměrně úzká (už ani nevím proč)... No... K designu je pět avatarů, tři oddělovače a dvě ikonky (jedna animovaná). Doufám, že se design i doplňky líbí...:)

Do konce roku pozastavujeme objednávky. Vy, co jste nám něco poslali, jste ještě akceptováni, ale některé designy nebudou hotové asi dříve než ke konci ledna

Trees...

18. srpna 2012 v 11:57 | Gaz

ZABRÁNO!!! Tento design si již někdo vzal, platí pro něj stejná pravidla jako pro objednanou grafiku.

Ahoj!

Zas tu přes srpen moc nejsme, ale zatím se snažíme dodělávat designy na přání. Ale občas čekáme na hesla či tak, pročež stíháme občas i nějaký ten volný design. Původně byl pro někoho, ale onen už má jiný, tak je ten lay teď ve volných. Mě se docela líbí, je takový jednoduchý, možná až moc, no, spíš tmavší - černo zelený. Celkem je k němu šest avatarů, dvě ikonky a dva oddělovače.

Zatím;P

Tajemný les kytar

11. srpna 2012 v 11:21 | Gaz
Blog porušil si podmínky, tím je design ve volných (nápisy upravíme...)

Ahoj!
Ještě před odjezdem stíháme nastavit jeden design - pro Sheron. Zadání bylo zajímavé: kytary a tajemný les, barvy červená, tmavě zelená a černá. To zní bláznivě:PP Ale myslím, že se nám docela povedl, Sheron se taky líbí. Doplňky v celém článku.

Jinak od TEĎ máme dovolenou, takže co pošlete, to si přečteme až někdy kolem 26. srpna.

Zatím se mějte hezky a užívejte léta...

Unisse

1. srpna 2012 v 14:16 | Gaz
Ahojky!

Další volný design - do série:) Třetí děvče s deštníkem, opět modré téma - vesmírné otázky. No, nevím, jestli má někdo takový blog, který jsem vymyslela na ukázku... Ale co, třeba jo. Takže modro-fialový světlý design, stránka vlevo, menu vpravo. Doplňky... A jinak snad taky přidáme nějakou volnou grafiku - třeba nějaké nápisy, uvidíme, aby byla změna.

Možná, že sem nikdo moc nechodí proto, že tu nejsou žádné jiné články než s naší grafikou... Myslíte? My máme každá osobní blog, tam si píšem. Tady máme prostě jen grafiku. Ale chodíme se relativně často a odpovídáme na komenty...(:

Tedy: třetí volný design á la prší:

Atti

16. července 2012 v 0:25 | Gaz
Zdravíčko.

Poslední červencový design. Ano, odjely jsme, pročež POZASTAVUJEME OBJEDNÁVKY. Do 5. srpna. Tedy, psát můžete, ale odpověď čekejte až v srpnu. Taky si chcem užít prázdniny někde venku xP.

Nyní tu tedy máme další design pro vás - Atti. Určitě si všimnete jisté podobnosti s předešlým, minimálně ta postava. Našla jsem obrázek se sedmu holčinami, a tak s nimi udělám designy, řekla jsem si. Tohle je druhý z nich: Je laděný domodra, pro toho, kdo má rád vodu a bublinky a déšť a tak... Klasicky doplňky - vždyť už to znáte. Další volné designy najdete také v GALERII.

Takže krásné léto přejí

Lea

7. července 2012 v 19:14 | Gaz
Ahoj, lidi.

Máme tu další volný design s názvem Lea. Je laděný do zelena až do modra, na pozadí jsou listy a motivem je děvče s deštníkem, vše z Googlu. Stránka je vlevo, menu vpravo a na záhlaví je prostor pro novinky. Docela jsem si vyhrála s designem toho menu, tak snad se bude líbit. Mě osobně se líbí až tak, že bych si ho skoro vzala:PP Ale je tu pro vás, jestli vás zaujal, tak napište na náš mail (u objednávky). K designu je pět avatarů, dvě ikonky (na které můžeme dopsat název vašeho blogu nebo přezdívku) a dva oddělovače.

Proč pořád přidáváme jen volné designy? Ne že bu nebyly objednávky, ale poslední dobou si někdo napíše, ale pak neodepíše, když pošleme náhled, lidé si mění blogy a náhle ruší objednávky: je to těžký... A taky hodně lidí Ale jsou i tací, kteří všechno řádně vyplní a napíšou - díky:)

Zatím se tedy loučím a moc prosím o nějaké komentáře - jestli má vůbec cenu tento blog udržovat...

Gingo

28. června 2012 v 20:05 | Gaz
Ahoj, lidi.

Přidáváme jeden volný design. Je taky takový jednodušší, pokud ho budete chtít, ideálně si připravte nějaký vítací, informační text a pravidla nebo něco, co byste chtěli mít napsané na okrajích stránky (teoreticky tam nic být nemusí, ale asi by to bylo lepší). Barvami je laděný do modra, menu je horní (ale můžete si samozřejmě udělat i boční, nebude však nijak zvýrazněno), motivem je moře (které není kvůli šachovnici moc vidět) a jakási bojovnice (děvče s mečem:). K designu je pět avatarů, tři inkonky a tři oddělovače.

LPS bubble

10. června 2012 v 12:55 | Gaz
Ahoj.

Tak zase jednou nějaký volný design. S LPS, zelený, s horním menu... Bublinkami jsou skleněnky, na fotce je Evža s Brianem. Počet položek v menu se může na požádání změnit, můžeme také udělat i boční menu, ale to pak bude ktránka hrozně úzká... No nic, doděláváme další designy na objednání a bude tu i další volný. Bonusky: 5 avatarů, 2 ikonky a 3 oddělovače.

Zatím ahoj

Pink LPS

24. května 2012 v 16:15 | Gaz
Zdravíme, po dlouhé době sem dáváme volný design, ne že bychom měly málo objednávek (to rozhodně ne! xd). Ale aby tu byl nějaký článek a žádáme Vás, abyste si vždy nejdříve prošly volné designy, a pak nám teprve napište.
Tento design je straší a dříve ho měl jeden blog, který ale pár dní po dodání vzhledu zanikl (zvláštní), ale nebojte se design není snad obnošený. Je v barvě do růžova (ale ta by se možná i obarvit na jinou). je k němu 5 avatarků, 1 oddělovač a 1 ikonka (je možno dopnit název Vašeho blogu), (design je možné na požádání upravit nebo přidělat doplňky)

Closely Watched Squares

30. srpna 2011 v 11:01 | galaxy

ZABRÁNO!!! Tento design si již někdo vzal, platí pro něj stejná pravidla jako pro objednanou grafiku.

Přeložím: "ostře sledované čtverce" to je název designu s Eleou a Elektrou. Je tam také "vzácný kámen" (to žluté). Vše je zasazeno do čtverců. Barvy jsou jemné, pastelové, celkově je to světlý melancholický design. K designu je pět avatarů, dva oddělovače a dvě ikonky.
Ať se líbí=))

Pepina

30. srpna 2011 v 10:38 | galaxy
Téma: lps (lps holub Pepina + mečíky)
Barvy: veselé, duhové
Popis: nový design, nevím, myslím, že se povedl méně..
Bonusy: 5x avatar, 2x ikonka, 1x oddělovač

Simply Pink

30. srpna 2011 v 10:15 | GAZ
Tenhle design dřív pro někoho byl, ale dotyčný si ho nevzal. Je to tady asi nejstarší design, a tak už není tak "úžasně vymakaný", ale dám ho sem stejně.
Je skrz naskrz růžový s motivem lps. Jak říkám, poměrně jednoduchý. Jako bonus jsou tři avatary, jeden oddělovač a jedna ikonka.
Nech sa páčí.

C girl

21. června 2011 v 21:11 | galaxy
Design byl původně objednaný, ale jeho potenciální majitel se nám již neozval, a tak design skončil tady. Pro toho, který by měl o něj zájem, samozřejmě název blogu přepíšeme. Je to "typický holčičí lay", jak řekla objednavatelka (C girl = classic/common girl). Srdíčka, šminky, cute things, takový pelmel, ale myslím, že je to docela pěkná koláž. Barvy má spíš pastelové, od červené přes zelenou až k fialové, prostě celá duha. K layi dáváme 6 avatarů, 2 oddělováčky a 2 ikonky. Tak ať se líbí:)
Peacock eyes

2. března 2011 v 15:33 | Grainne ☼


Tento dess jsem si původně ctěla vzít, ale mám jiný... Zrovna mě fascinovali pávi, a takhle to dopadlo. A samo, že na "každym" dessu musí být nějaká ženská :))) je to upírka, ale řekla bych, že to moc lidí nepozná.
Menu může být nahoře anebo klasicky na boku. Písmo je na vás, ale doporučila bych comic. K dessu jsou 2 oddělováčky a 7 avatarů (1 pro admina a 1 pro komentáře...) A ikonka s nápisem Peacock.


Green man

27. února 2011 v 18:51 | Grainne ☼Tento lay byl nejdříve jednoduchý, ale snažila jsem se ho přetělat, aby byl "slo-ži-těj-ší". Převážně zelený (od zářívě zelené až do téměř černé). Jsou tam obrázky z http://picasaweb.google.com... Stránka není moc úzká (snad). Šest avatárků (včetně pro admina a do komentářů), jedna ikonka s nápisem Green man a jeden oddělovač. Nápiský do menu jdou přidat a na záhlaví doplnit jméno webu je také možné. Celá stránka by měla být psána Impactem, ale pokud nevyhovuje - může být jiné.
Toť asi vše k tomuto layi, pod perexem "to hlavní"!

Fialovorůžová víla

16. února 2011 v 17:23 | galaxy
1
Tento design je takový hatla-patla, ale někomu se to třeba může líbit. Barvy jsou tam v odstínech růžové, přechází přes fialovou až do černé i něco modrého se tam najde. Stránku mám celkem úzkou - 444 px, ale můžeme ji i zvětšit. K designu je pět avatrků + jeden avarar do komentářů pro admina a jeden pro nepřihlášené, jedna klikačka, dvě ikonky a dva oddělováčky. Titulky do menu a jiné doplňky na přání uděláme taky=)2

Shaiya - Light

14. května 2010 v 17:17 | galaxy
1

Tento lay jsem si původně dělala pro sebe, ale mám jiný. Dělal jsem ho už hodně dávno. Motiv určitě znáte - Shaiya, konkrétně světlo. Je takový jednodušší, ale milý, pěkný a klidný, vhodný pro básníka či snílka. Barva převládá bílá, doplňuje jo hnědá. Menu je umístěno nahoře. K designu jsou tři ikonky, tři avatary a dva oddělovače.2
 
 

Reklama