Volná grafika

Kontakty - vodovkové skvrny

18. února 2018 v 13:39 | Gaz

Avatary k článkům s novinkami

2. února 2018 v 23:30 | Gaz

Volná grafika

Jistě jste si všimli, že jsme obnovily objednávky, vynasnažíme se být opět aktivní (: V tomto článku najdete celkem dvacet avatarů k článkům s novinkami (případně i do menu). Jsou tam čtyři různé styly, od každého čtyři barevné varianty, a pak ještě dva a dva bonusové.

Květinové ikonky - kontakty

16. září 2017 v 19:36 | Gaz

Květinové oddělovače

1. dubna 2013 v 23:35 | Gaz
Ahoj! Aby tu nebyly samé články s designy, připravily jsme pro vás pár oddělovačů. Přesněji dva páry a už jsou starší, ale teď se hodí, kytičky - jaro a tak:) Tyto jsou tedy níže a jak jsem slíbila, tento článek bude takový oslavný. Ne, nemáme narozeniny, ty vždycky nějak prošvihnem. Ale můžeme slavit úspěch v podobě množství naší tvorby. Pro vás, na zakázku, jsem vyrobily již přes 100 designů! A to je důvod k oslavě, abyste věděli, že už nám to má proč lézt ušima.

Tedy, ještě než vám ukážeme ty oddělovače (kytičky jsou z googlu, vlastně celé byly dělány do jedné VGS, tak je sem teď prostě dáváme), předvedeme vám naše skóre:

Na objednávku jsem vytvořily, jak už jsem řekla, přes 100 designů, přesně 103. A k tomu máme ještě těch pár volných designů - 16 kousků. Celkem jsme pro vás vytvořily 119 designů a to nepočítáme ty pro nás, pro naše blogy;)
K designům i jen tak jsme udělaly 230 ikonek. Ikonky jsou (podle nás) asi nejpracnější, jak jsme začaly s animacemi, tak to zabralo hodně času, proto je teď omezujeme. Velikost byla ze začátku různá, pak jsme se ustálily na velikosti do propagace 100x35 px.
Oddělovačů jsme udělaly přes tři stovky - 341 i s těmihle novými. Jsou různé - krátké i dlouhé, tenke a široké, většinou s popiskem, ale i pruhy jen tak. Některé jsou hezčí, jiné jednodušší, lidi je moc nepoužívají, ale i tak, pořád nás to baví. A k oddělovačům bychom mohly připsat i pozadí do komentářů, která nezveřejňujeme (proč taky), ale někdy by si to zasloužily:D
A nejvyšší číslo - 500, za chvíli už 600 avatarů!!! Jistě, těch děláme pět ke každému, nebo skoro každému designu, tak proto tolik. Přesně jich je tedy 560. Avatary jsou jednoduché, můžem na ně psát, občas jsou i animované, děláme k nim rámečky a někdy i "fešné díry" a podobné vymoženosti:P

A nebudeme se dlouho opěvovat, prostě jen aby bylo vidět, že jsme toho udělali hafo (i když s některými se nemůžeme měřit a víme to..:))

Halloweenské avatary

30. října 2012 v 18:23 | Gaz
Ahoj.

Udělaly jsme pro vás sadu sedmi avatarů s halloweenskou tematikou. Halloween je zítra, takže si ho každý užijte, jak máte ve zvyku. Avatary jsou veselé, barevné, s anglickými nápisy. Najdete je v galerii mezi ostatními avatary:)

Pohodové dny přejí


Art&Music

7. srpna 2012 v 16:20 | galaxy
Whey, friends!

Tak jsme tu na skok, patláme objednávky, ale, ale, občas někdo nesouhlasí s podmínkami nebo souhlasí na oko a nečte je a pak to špatně dopadá....Tststs. Tzn. žádní One Direction, žádná Scene ani Emma Watson!

Jinak, aby něco bylo, zakládáme novou složku v galerii a to složku na ikonky do menu či článků, prostě ne ty osobní/blogoidní, takže například čekejte nápisy Home, Search, Noviky, Menu, About me, Manga, Magie a jiné rubriky. Ne všechny se hodí všem, ale určitě se někdo najde (doufám...) Takže složka "Ikony do menu" bude obsahovat tyto a klikací ikonky k designům a tak se přesouvají do složky "Klikací ikony".

Dnes tu máme Art and Music ve třinácti barevných variantách. Kopírovat se zdrojem:)Oddělovače

24. července 2012 v 17:25 | Gaz
Ahojky.
je tu další sada, tentokrát s oddělováčky.
Jsou jednoduché (asi).
Jsou v různých barevných kombinacích.
Jsou volně ke kopírování, ale jen se zdrojem.
Ať se líbí!

Sada vzorků

20. června 2012 v 19:48 | Gaz
Ahoj.
Pro změnu zařazujeme nějakou volonou grafiku - vzorek/opakovatelný obrázek na pozadí např. okrajů stránky. Téma je voda. Takže hladiny, vlny, kapky i vločky. Barva jse překvapivě převážně modrá, obrázky jsou spíš malé (aby vyniklo opakování), ale ne vždy čtvercové. Máme je vložené víckrát, aby vyniklo to opakování. Můžete si je stáhout, ale zase, uvést zdroj!

Tak zatím


Sada avatarků

29. května 2012 v 13:58 | galaxy
Zdravím.

Takže, jak jsme slibovaly, je tu první samostatná volná grafika. Tu si můžete stáhnout, ale je dobré nám o otm alespoň napsat do komentářů a uvést zdroj (naší ikonku).
Jedná se o sadu avatarků. Ty čtverečky v rozích jsou průhledné, takže pokud máce stránku modrnou, bude tam modro, pokud máte na stránke hvězdičky, budou tam hvzdeičky atd. Jsou na nich zvířátka - fotky stáhnuté z Googlu a nápis. Je jich celkem deset.
Tak se podívejte, okomentujte a mějte se samozřejmě vesele a šťastně

Ahoj


 
 

Reklama