Projekty

Členové Klubu DUB

27. srpna 2017 v 13:07 | Gaz
Aktualizováno 3.8.2018

~Co je Klub DUB?~

DUB

18. srpna 2017 v 1:23 | Gaz
Aktualizováno 31.8.2017

Co je Klub DUB?

Rozhodly jsme se spolu s Elithií z blogu anime-design-e.blog.cz založit spolek sdružující blogy, které dělají designy nebo grafiku určenou (zejména) na blog.cz.

Jak to bude fungovat?

Na našich dvou blozích bude aktualizovaný přehled blogů dělajících grafiku - členů klubu. Členové budou rozděleni do několika kategorií (viz níže), podle kterých budou muset splňovat některé podmínky členství (viz dále).
U každého člena bude jméno autora, rok založení blogu (respektive zveřejnění prvního článku) stručný popis grafiky, kterou na jeho blogu najdete (preferovaná témata, volná grafika...), odkaz na pravidla či podmínky používání jeho tvorby a samozřejmě aktuální ikonka.
Tento klub a článek s přehledem bude sloužit nejen tvůrcům grafiky, aby se mohli navzájem inspirovat nebo obdivovat, ale také všem ostatním blogerům, kteří si pak budou moci přehledně vybrat, čí grafika a podmínky jim nejvíce vyhovují.
Je také možné, že časem vyhlásíme nějaké soutěže nebo podobné akce, ale to je otázka zejména našeho volného času, hlavním cilem je onen přehledný seznam (:
 
 

Reklama