Objednávky

Objednávka

21. ledna 2017 v 15:25 | Gaz
Aktualizováno 2.2.2018

Rozhodly jsme se, že je na čase zvýšit úrověň naší objednávky, aby byla pohodlněji vplnitelná a působila lepším dojmem, doufejme. Vlastnoručně vyplňovat nějaký obrázek je zvláštní způsob objednávání, a tak jsme svolily online formulář od googlu. Nemáme to ještě moc prozkoušené, ale mělo by to fungovat.


Novinka! Než si objednáte, podívejte se na seznam členů grafického Klubu DUB, kde možná najdete blog, jehož tvorba vám bude tématicky, stylově nebo podmínkami více vyhovovat.

Pokud do týdne nedostanete odpověď na váš email o přijetí nebo odmítnutí objednávky, napište nám na grainne.galaxy@gmail.com a zjistíme, kde se stala chyba.
Ode dne 20. 4. 2013 závádíme další pravidlo: U objednávek si budeme samy vybírat, komu design uděláme a komu ho neuděláme. (Záleží převážně na motivu požadovaného designu, ale i na charkteru či pověsti objednávajícího a aktivnosti blogu.) Samozřejmě vás po mailu informujeme, zda vaše objednávka byla odmítnuta, v případě akceptování se objevíte v pořadníku.
Prosíme, minimalizujte počet pravopisných chyb (čím víc chyb naděláte, tím máte menší šanci na akceptování vaší objednávky)
Prosíme, abyste, pokud si chcete objednat více věcí, posílali objednávky na jednotlivé položky zvlášť - díky
Nezapomeňte si přečíst podmínky
Pokud by se vám formulář pro objednávku nezobrazil, zkuste v jiném prohlížeči, pokud ani po té ne, tak nás kontaktujte, a my se podíváme jestli se něco nerozbilo, anebo nám můžete poslat starou obrázkovou verzi, ale to jen v případě, že online verze sleže.


Pozn.: Design nezahrnuje ikonky, avatary ani oddělovače, pokud o ně máte zájem zaškrtněte je zvlášť a napište žádaný počet.
 
 

Reklama