Objednávky

Objednávka

21. ledna 2017 v 15:25 | Gaz
Aktualizováno 16.8.2017

Rozhodly jsme se, že je na čase zvýšit úrověň naší objednávky, aby byla pohodlněji vplnitelná a působila lepším dojmem, doufejme. Vlastnoručně vyplňovat nějaký obrázek je zvláštní způsob objednávání, a tak jsme svolily online formulář od googlu. Nemáme to ještě moc prozkoušené, ale mělo by to fungovat.


Pokud do týdne nedostanete odpověď na váš email o přijetí nebo odmítnutí objednávky, napište nám na grainne.galaxy@gmail.com a zjistíme, kde se stala chyba.
Ode dne 20. 4. 2013 závádíme další pravidlo: U objednávek si budeme samy vybírat, komu design uděláme a komu ho neuděláme. (Záleží převážně na motivu požadovaného designu, ale i na charkteru či pověsti objednávajícího a aktivnosti blogu.) Samozřejmě vás po mailu informujeme, zda vaše objednávka byla odmítnuta, v případě akceptování se objevíte v pořadníku.
Prosíme, minimalizujte počet pravopisných chyb (čím víc chyb naděláte, tím máte menší šanci na akceptování vaší objednávky)
Prosíme, abyste, pokud si chcete objednat více věcí, posílali objednávky na jednotlivé položky zvlášť - díky
Nezapomeňte si přečíst podmínky
Pokud by se vám formulář pro objednávku nezobrazil, zkuste v jiném prohlížeči, pokud ani po té ne, tak nás kontaktujte, a my se podíváme jestli se něco nerozbilo, anebo nám můžete poslat starou obrázkovou verzi, ale to jen v případě, že online verze sleže.


Pozn.: Design nezahrnuje ikonky, avatary ani oddělovače, pokud o ně máte zájem zaškrtněte je zvlášť a napište žádaný počet.
 
 

Reklama