Objednané designy

O Červeném Majáku

28. července 2014 v 21:13 | Gaz
Design pro: Frána
Téma: maják
Barvy: modrá, bílá, červenooranžová
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vpravo a nahoře, zápatí
Doplňky: žádné (pouze ke článku)
Číslo: 2014/15


Ahoj, máme pro vás novinku! Prázdninové čtení na pokračování: O lišce Bystroušce.

Příběhy lišky Bystroušky

Bylo nebylo. Za šestero norami a šestero potoky žila byla liška Bystrouška. Bystrouška ráda běhala po lese a lovila veverky. Jednou se takhle tedy vydala na lov a zahlédla ve větvích bílou veverku. Vidouc jedinečnou příležitost okusit albínské masíčko, začala se plížit ke smokvoni, na níž si veverka hověla. Jenže veverka, vědoma si svého zářivě bílého kožíšku, byla ve střehu a jakmile spatřila siluetu šelmy, dala se na útěk. Liška se naštvaně a zklamaně otočila a řekla si, že půjde raději do zoo lovit tučňáky. Ti jsou také chutní! Vyběhla tedy z lesa a vydala se k městu. Zoo našla snadno: už od lesa k ní vedla žlutá...

Pony Loki

20. července 2014 v 12:00 | Gaz
Design pro: Mykony
Téma: ponyfikovaný Loki
Barvy: oranžová, bílá, hnědá, zelená
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo a nahoře, zápatí
Doplňky: žádné (pouze ke článku)
Číslo: 2014/14


Poníkáři, repektive poníkářky jsou našimi stálými zákaznicemi:D Poníci nám nevadí, hlavně, když dodáte obrázky. S vectorovým obrázkem bez pozadí se obře pracuje máme pak celkem volnost, co se stylu designu týče.
Také jsme si všimly blogové soutěže, vypadá zajímavě a bylo by přece cool mít vlastní design mezi šablonami blogu B) No, snad nám na to taky vybyde čas. Chtělo by to múzu, aby nám vybrala nějaký líbivy motiv.
Hezké léto

Dark Forest

18. července 2014 v 9:05 | Gaz
Design pro: Purpi
Téma: temný les
Barvy: černá, zelená, modrá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: žádné (pouze ke článku)
Číslo: 2014/13


Při hledání obrázků jsem našla hned několik krásných, nakonec jsem vybrala tenhle, ale musela jsem ho barevně upravit.
Je fajn, že jsou prázdniny, objednávky se hrnou, a proto jsme nuceny pozastavit příjem objednávek, nemáme šanci během prázdnin stihnout všechno, co zatím máme, další objenávky tedy zatím neposílejte, otevřeme je asi až v září.
Uživejte si tábory a dovolené a noční párty a tak vůbec:)


FeralHeart-Arokai

8. června 2014 v 13:27 | Gaz
Design pro: Nuntis a Tekkí
Téma: charaktery ze hry IT nebo FH
Barvy: jasně zelenáá! - zelená, žlutá, modrá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vpravo a nahoře
Doplňky: tři avatary, dvě ikonky, tři oddělovače
Číslo: 2014/12


Tak to vidíte další design je tady (po dlouhé době), přejeme krásný konec školního roku a pak prázdniny.
Nic se neděje. Vůbec nic, totálně nic. Teda vlastně všechno. Například věděli jste, že jmelí je cizopasník?
~ Vytvořily jsme už 500 oddělovačů! ~
No a dál bych chtěla zmínit, že poslední dobou se tu objevují neformální objednávky v podobě výkřiků v komenářích, reagujeme pouze na objednávky zaslané na náš email (nejlépe vyplněný obrázek nebo přepsané do textu mailu). Pokud vám z nějakého záhadného a nepochopitelného důvodu nejde odeslat mail na naši adresu, tak nás informujte v komentáři.
DíkOkolo jen vlci

20. května 2014 v 17:34 | Gaz
Design pro: Victoria
Téma: vci a les
Barvy: šedá, tmavě zelená, černá, světle hnědá a šedá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vpravo
Doplňky: jeden avatar, jeden oddělovače
Číslo: 2014/11
Jen bych chtěla upozornit, že to je druhý design tohoto měsíce, takže bacha, docela nám to jde rychle. XDDD
Užívejte si teplého jara a pište komentáře! X)
Pro toho, kdo by se nudil: nlgaz.deviantart.com

Revi the Wolf

7. května 2014 v 21:29 | Gaz
Design pro: Revi
Téma: obrázek poníka a vlka (?)
Barvy: šedá, tmavě červená, světle modrá
Rozvržení: široká stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: jeden avatar, 2 oddělovače
Číslo: 2014/10


Tak to vidíte další design je tady (po dlouhé době), přejeme krásný květen a podobně.
Nic se neděje. Vůbec nic, totálně nic. Omlouváme se, že nic neděláme. Pardon.
Akorát bych chtěla zmínit, že poslední dobou se tu objevují neformální objednávky v podobě výkřiků v komenářích, reagujeme POUZE na objednávky zaslané na náš email (nejlépe vyplněný obrázek nebo přepsané do textu mailu). Pokud vám z nějakého důvodu nejde odeslat mail na naši adresu, tak nás informujte v komentáři. Díky

Život idiota

20. dubna 2014 v 15:15 | Gaz

Design pro: Michelle
Téma: vlastní fotka
Barvy: duhové
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vlevo
Doplňky: pět avatarů, dvě ikonky, tři oddělovače
Číslo: 2014/9Fantasy - jednorožec

19. dubna 2014 v 18:31 | Gaz
Design pro: Casion
Téma: fantasy - jednorožec, noc
Barvy: tmavé - zelená, modrá
Rozvržení: stránka uprostřed, menu vpravo
Doplňky: pět avatarů, čtyři oddělovače
Číslo: 2014/8


Zdravíčko:)
Zkusíme zavést nějakou tu šablonu. Aby to tu nebylo úplně prázdné. Možná to tak bude i lepší vypadat, vedle toho avataru:) - To číslo budiž statistikou pro nás i pro vás, dříve jsme ho neuváděly (dá se to samozřejmě dohledat), ale je to celkem praktické, možná si napíšeme i nějaké shrnutí za roky minulé:D A Casion moc a moc děkujeme, že je naší stálou zákaznicí, tohle je v pořadí už šestý design, který jsme pro ni vytvořily!
Hezký den!

Veveliška

17. dubna 2014 v 18:11 | Gaz
Ahojky, doháníme, doháníme, tady je design pro Vevelišku - překvapivě na něm nejsou veverky, pouze lišky, laděný je do zelené. Pár doplňků najdete v celém článku. Jdem se kouknout na další objednávky;)
A protože už opravdu nevíme, co psát k článkům o designech, tak možná zavedeme šablonu nebo sem napíšeme něco trochu mimo téma:D
Tak třeba:
Pamatujete si ještě na náš fotoblog? Tak ten ještě existuje, ale moc už na něj nechodíme. Místo toho naše fotky nahráváme sem. Tam mají celkem úspěch, máme vlastní skupinu a tak... :) Ano, je to reklama na nás, pokud jste někdo na DA a líbí se vám naše fotky, napište nám, budeme rády;)
Toť dnešní aktualita.
A kdybyste měli zájem, tak si přečtěte ten článek na ukázce designu, není to žádné lorem ipsum ani balónky:D
Krásné Velikonoce!!!Psi, koně a ostatní

14. dubna 2014 v 16:58 | Gaz
Ahoj vespolek!
Bylo to těžké, ale nakonec jsme to dokázaly. Ano, ještě žijeme! Designy děláme, jen už nám to tolik nejde... Takže design děláme třeba i na několik pokusů, což značně prodlužuje dobu od přijetí objednávky a nastavením designu. Tedy se omlouváme všem, kteří poslali objednávku před x měsící a stále jsou hluboko v pořadníku - děláme co můžeme.
Takže tady je design pro Kačku - psi, koně a tak dále. Barva měla být hlavně fialová, světle fialová, což je barva, se kterou se dost blbě dělá, něco jako když si malíři stěžujou, že nemůžou namíchat správný ostín zeleně, tak pro digitální tvůrce je takovým prevítem odstín světle fialové.
Doplňky jsou v celém článku.
Máme to dneska ale aprílové počasí, u nás se teď vystřídalo sluníčko, bouřka, kroupy, sluníčko, déšť, kroupy a sluníčko:D
Hezký den
Doctor Who

27. února 2014 v 13:27 | Gaz
Ahoj lidi,

zase jednou je tu téma, které je nám bližší:) Doctor Who - konkrétně v podání Davida Tennant:3 Objednala si ho Scrat z blogu scratilove.blog.cz. Doplňky tentokrát nějaké jsou, najdete je pod perexem.
Děkujeme za vaši podporu:)

A ještě, pokud se stane, že nám pošlete objednávku a neobjevíte se v pořadníku (a nejste odmítnuti) a napíšete nám komentář k pořadníkovému článku, omlouváme se, když si ho nevšimneme. Naléhavé dotazy možná raději piště k aktuálnímu článku. Kontrolujeme samozřejmě všechny nejnovější komentáře, ale může něco přehlédnout.

Toť vše, mějte se krásně

Pipin a Smíšek

21. února 2014 v 17:49 | Gaz
Ahoj, je tu další design. Objednala si ho Eamane a přála si na něj hobity Pepina a Smíška:) Je poměrně jednoduchý, nejsou k němu doplňky. Už to není, co to bývalo, nestíháme a už nás to tolik netěší. Zatím nemáme v plánu přímo seknout, stálým zákazníkům se pokusíme vždy vyhovět, nové akcepotujeme pouze takové, které už jsou zavedené a které nevypadají, že za týden skončí.
Možná jste so všimli, že ani naše osobní blogy na tom nejsou zrovna slavně. Je to škoda, ale nemáme na to čas a zjevně nás nikdo úplně nepostrádá. Ale jsme tu stále a čas od času nějaký ten design uděláme:)
Tož, mějte se pěkně, teď někdy byly/jsou/budou jarňáky, tak si užívejte volna

Sněžné sovy

14. ledna 2014 v 17:28 | Gaz
Zdavíčko vespolek, tento design se sněžnými sovami je pro Thalii. Doplňky si nežádala, udělaly jsme jen dva avatary a dva oddělovače, aby se neřeklo.
Opravdu nemáme moc inspirace, co psát k těmhle článkům:) Děkujeme, že se vám naše tvorba stále líbí, snažíme se. Styl máme nejdnotný a to nás baví, zkoušet nové a nové možnosti, tvořit různé designy, hrát si s rozvržením a efekty. Nemáme žádné šablony, snad jen vzory;)
Tož hodně úspěchu v pololetí.
Mějte se
One Piece

7. ledna 2014 v 22:24 | Gaz
Hoj, další des je tu, objednal ai ho Dāku. Požadavkem bylo anime ^^ konkrétně One piece. Design je style takový tumblrovský (snad to nevadí..), barvy olivové až pískové. Stránka konečně na straně. oddělovače na objednání a tak.
Moc poslední doobu, jak jste si asi všimli, nestíháme, ale snažíme se lepši... znáte to... Omlouváme se všem, za nebrzké odpovědi, za to, že nám tot tak dlouho trvá..
Btw. krásný nový rok 2014!!
Mějte se jak chcete, užívejte života, spánku a všeho^^

It's bigger on the inside

27. prosince 2013 v 17:38 | Gaz
Ahoj, je tu další (po dlouhé době..) design, bohužel se nám na řadu dostali zase poníci, ale snad už jsou jedni z posledních. Design si objednala již po několikáté Krepa. Se svým océčkem a 11 doktorem poníkem (což je jeden z důvodů, proč jsme ho udělaly) Poníci mají vesmírné pozadí, jak bylo v zadání.
Tak a teď trochu jinam - snad jste si užili Vánoce, dostali jste pěkné, vytoužené dárky, snědli nějaký ten stoh cukroví a tak. No a aby toho nebylo málo, tak je tu ještě silvestr... To všechno znamená, že jsme někde v dalekých krajích, kde si užíváme a také tam není internet a gimp a máme jiné starosti. Vy samozřejmě také a tak si užijte konec tohoto roku:)

 
 

Reklama