Objednané designy

Vlci, draci, fantasy...

17. června 2012 v 21:12 | Gaz
Ahoj!

Tak to vypadá, že designy jsou žádané hlavně s LPS nebo fantasy... Nevadí, obojí máme rády:) Tak zase jednou - Vlci, draci, fantasy! Tmavý design, černá, modrá a zelená, pro oživení oranžovožlutá. Pro Kerorainu. Obrázky klasicky z Googlu/DA. Bonusky najdete níže.

A jinak otázka "kdy bude design hotový", kterou občas posíláte, má odpověď, že 1. až na vás dojde řada (ve frontě objednávek), 2. až budeme mít čas a 3. bude-li se nám dařit - víte, no, někdy se člověk snaží a design nejde a nejde.

Tak toť vše, jde se na další design.

The SIMS3

10. června 2012 v 17:11 | Gaz
Zdravíme!

Název: SIMS3
Motiv: sims3 zvířata
Zákazník: lpsaci
Popis: relativně vysoké záhlaví, barvy šedá, oranžová
Bonusky: 5 avatarů, 2 ikonky, 4 oddělovače

Hezký den


Květinoví LPS

7. června 2012 v 17:19 | N.L.Gaz
Tak a je zde zase další objednaný design. Zase s Littlest Pet Shop. Objednala si ho LPS-roxy (se stejnojmenným blogem).
Motivej je LPS ptakopysk, který nám byl poslán. Kolem něj jsou květiny. Barvy jsou od bílé, růžové k červené a je tam i zelená xD.
K designu je 5 avatarků, 2 oddělovače (a pozadí do komentářů) a 2 ikonky.
Použitý font Walt Disney Script Medium z Font2u - díky :)

Fantasy mix

30. května 2012 v 17:42 | Gaz
Ahojky!
Tento design se mi, myslím, povedl. V zadání bylo, že tam ma byt TATO↓ manga postava, nějaký drak, nějaký deník, západ slunce a něco ve stylu fantasy. Vzhledem k tomu, že ta postava byl původně růžová, což se k západu slunce moc nehodí... Prostě se mi moc líbí, Noemi taky a to je hlavní. Nakonec je tedy degn červeno žlutý, tmavý, ale veselý. Na přání má v designu "search" a také si objednala nadpisy do rozcestníků.
Tak to je zatím vše

Vaši

Upíři

28. května 2012 v 12:37 | Gaz
Ahoj. Tenhle design pro Johanku je trochu starší a je to poznat. Zákaznici se však líbí, takže jsme jí ho nastavily a dodělaly bonusky. Jinak se snažíme plnit vaše přání dál, ale opravdu: poslíjete OBJEDNÁVKY, ne nějaké výkřiky "chci design s timhletim". Komu to nejde vyplnit, ať to teda pošle přepsané, ale vážně, je to jednoduché, ve formátu png, jen tam napíšete udáje a uložíte a pošlete... Díky. A jinak jedna z nás, ta která dosud neměla svůj funkční blog, Ænag, si ho založila. Tak se na něj podívejte, rozjíždí se docela slušně. Grafika bude stále tady a doufám, že sem konečně dáme nějakou samostatnou malou sérii avíků či ikonek a jiných užitečných drobnůstek. No, tak tady je ten upírský design a já jdu grafičit dál.

Mějte se krásněScene

27. května 2012 v 16:57 | Gaz
Zdravíme po velmi krátké době... Je tu další objednaný design, který jsme dlouho nechtěly udělat xD, protože je s Scene Stylem, neže bychom měly něco proti stylům (myslím...), ale nejsme na takové "moderní věci" zvyklé. Design si kdysi dávno před mnoha a moha dny objednala Patus :D.
Barvy designu jsou červená a černá (dle zadání), jsou na něm obrázky, které nám byly dodány (slušný člověk dokonce pošle obrázky, abychom je nemusely shánět... 8o}). K designu jsou čtyři avatry, jeden oddělováček a jedna ikonka (to víte lenost se nás ujímá...), ale jsou k němu pozadí do kometářů a popisky do menu uff a taky hledat a home :D... To jsme na sebe ale hrdí XDDDDDDD. Toto bylo naposledy co jsme dělaly nějaký styl (my všechny celebrity a spol hážeme do jednoho pytle) >-].

LPS háčkovaná móda

25. května 2012 v 19:23 | Gaz
Tak a je tu další objednaný design, zase je s našimi LPS (ako vždy xd). Objednala si ho LPS lily. Jí se snad líbí a snad i Vám ostatním. Barvy jsou žluto-modré [mimochod. toto je "oblíbená" kombinace barev galaxy, takže jsem ho musela udělat já (Ænag)]. Na záhlaví je naše LPS lachtan (Ben), s kloboukem a kolem něj jsou háčkované kytičky (od naší babičky, je moc šikovná xD). Obrázek je obarvený do z modro-červené na modro-žlutou. Normální verzi najdete tady. K designu jsou 3 avíky a 1 oddělovač a ikonka. (Jsou k němu ale pozadí do komentářů a nadpisky do menu, o které jsem nebyly požádány - to je jen naše dobrá vůle XDDDD). (Děkuji http://cs.fonts2u.com za fonty - Honey Script Semi-Bold - můžu vřele doporučit)

Léto s LPS

22. května 2012 v 19:28 | Gaz
Léto se kvapem blíží a s ním i letní designy. Tento je jeden z prvních. Objednala si ho Keksíí.
Hlavním motivem je LPS pavouček (Hypnóóó - xd) sedící na jiřině (rozumnějte kytka). Design je ve dvou variantách fialové a oranžové (oranžovou variantu dáme do volných - časem).
K designu jsou 4 avatarky, 2 oddělováčky a 1 ikonka.
Design se Sonicem

22. května 2012 v 17:48 | Gaz
Tak a je tu další design s ježkem Sonicem. Pro "Kubu" (nebo jak si říkáš), jsme už dělaly PARAnormal. Na zahlaví designu je Sonic a liška (nevim jak se jmenuje) a v pozadí postavy ze serialu Sonic. K dessu je 5 avataru, 2 oddělovače a 1 ikonka (animace)

LPS lovec pokladů

21. května 2012 v 15:31 | Gaz
Ahoj, tak je tu další design. Opět je s našimi milými LPS. Je pro Lpsáky.
Téma je moře. A již podle názvu je tam lovec pokladů-medvídek. Kolem něj jsou perly, ve kterých se skrývají další LPS. Vše je zeleno-modrých (a fialových) barvách.
K designu jsou dva oddělováčky, pět avatarků a jedna klikačka.Design s LPS pro Angee

17. května 2012 v 16:36 | Gaz
Ahojky!
Máme další hotový objednaný design, který si objednala Angee. Je zase s našimi oblíbenými LPS. Podmínky byly jednoduché s LPS a červený.
K tomuto designu je 5+1 avatarků, 2 ikonky a 3 oddělováčky.
Zdroj obrázků: Naše LPS
(Stále, prosím, vy co jste ve frontě mějte trpělivost. Příští týden budeme oslabeni a nebudeme mít tolik času)

Černo-duhový design pro Armen

16. května 2012 v 16:24 | N.L.Gaz
Je tu další obějdnaný design pro Armen se zadáním - černo-duhové. Nešlo nám to ale Armen se líbí (a Ezlu, které nám pomáhalo taky). Je k němu 5 avatarů 2 oddělovače a 2 ikonky (animace a normální).
Poslední dobou máme hodně objednávek, takže vy co jste si neco objednali musite cekat ve frontě. Někteří nám ale neodpovídají na emaily - jestli ten svuj design chcete, tak odepiste.

Design pre Casion

12. května 2012 v 10:56 | Gaz
Zdravím.

S Armen design ještě dořešujeme, Anissa & Enny nám zatím neposlaly fotky, takže prvním z řady se stává (jistě známý) blog Casion → my-fantasydream.blog.cz. Na přání jsme vyrobily zelený fantasy design s elfkou (ten obrázek taky určitě znáte). Casion se líbí - díky. A my ho představujeme ještě jednou zde a přidáváme bonusky.

Ještě k designům - pokud máte menu fornou menuboxu, uděláme vám i ikonky do menu, nemesíte o ně žádat zvlášť:) Doplníme to i do objednávky.

Jinak jsme tedy trochu doplnily články O nás, Designy a Galerie (viz nahoře). Víme, samostatnou grafiku zatím nemáme, ale určitě něco vyrobíme, až bude méně objednávek:)

Tak zatím

Letní design s LPS

4. května 2012 v 14:19 | Gaz
Ahoj,
je tady další objednaný design tentokrát pro Áju LPS, jak jde vidět podle názvu, je zase s naší oblíbenou tématikou - LPS. XD. Jsou na něm LPS na výletě.
Je k němu 5 avatarů a 3 oddělováčky a 1 klikačka.
Děkujeme, že se líbí (pokud se líbí)
Tak a tady už je:

Design pro Maiki

30. dubna 2012 v 15:50 | Gaz
Ahoj.

Další, kdo si u nás objednal design, je Maiki (WEB). Jeji design je světlý, laděný do modrorůžova. Motivem jsou její velmi zdařilé obrázky - ne fakt, jsou nádherné. Zde si může vyzvednout bonusy. Jinak náš design se pozmění v reakci na vaše komentáře (dneska to asi už nestihnu) - díky za ně.

Přejeme krásný den

PARAnormal design

26. dubna 2012 v 15:56 | Gaz
Zdravím.

Představujeme vám dálší design, tentokrát na téma duchové, UFO a obecné záhady. Barvami je spíše tmavší. Menu má nahoře i vlevo... Jsou k němu klasicky avatary, ikonky, oddělovače.

My samy si také budeme měnit vzhled, tak se připravte:)

Krásný den

Yoyo design

23. dubna 2012 v 12:26 | Gaz
Ahojky!

Vypadá to, že se zase rozjíždíme. Toto je černo-modro-růžový YoYo Design pro d.a.v.i.d.a (WEB). Bonusky v celém článku.

Jinak obecně info: trochu jsem pozměnila objednávku a taky trošku zpřísníme - objednávku VYPLŇUJTE V GRAFICKÉM PROGRAMU. Pevně doufám, že jako blogeři umíte alespoň napsat nápis do obrázku, na to stačí i Malování. A jinak snad vše při starém.

Díky za pochopení a tady už je ten design:

Design pro Ezlo

21. dubna 2012 v 17:51 | Ala & galaxy
Ahoj.

Udělaly jsme design naší kamarádce Ezlo (WEB). Tématem designu jsou fantasy zvířátka - kitsune aj. Nejsou k němu moc bonusky... Jen abyste viděli, co přibylo do naší sbírky designů, prohlížejte si je v naší GALERII. Voilá:Zelený mix

12. dubna 2012 v 21:44 | Gaz
Ahoj.
Ano, tenhle blog byl prakticky zapomenutý, ale stále na něj někdo myslí. Zkusíme ho zase oživt, ale co se objednávek týče, možná něco změníme. Zatím by to mělo fungovat jako předtím. Na ukázku tedy přidáváme zbrusu nový design, který je zelený. No, to je asi nejvýstižnější přívlastek, podívejte se sami. Jsou k němu tři avatary, dvě ikonky a tři oddělovače.

Těšíme se na každý komentář

Krásný den

LPS Zima

2. ledna 2012 v 12:02 | galaxy
Ahojky.

Vrátily jsme se ze Silvestra, ale stále je tu škola. Objednávky se budeme snažit dělat, co to půjde... Tady je design pro elislps:
Téma: LPS zima
Barvy: bílá, hnědá, šedá
Menu/stránka: vlevo/vpravo
Doplňky: 5 avatarů, 2 oddělovače, 2 ikonky

Zdraví a krásný nový rok přeje

Gaz

Christmas

13. prosince 2011 v 18:45 | Ala & galaxy

Název: Christmas
Pro: ~MiSs. WorLd KiWi~
Téma: Vánoce a LPS
Barvy: Odstíny modré a oranžové
Doplňky: 2 ikonky, 4 avatary, 2 oddělovače, ikonky do menu
Voilá:

Podzim..-

29. října 2011 v 10:34 | Ala & galaxy
Jméno: Podzinmí design
Pro: Anefis
Téma: Podzim, lps
Barvy: Hnědá, oranžovožlutozelená
Obecně: Stránka uprostřed, 800 px, menu vpravo, 200 px, okraje stránky fixované
Doplňky: 4 avatarjy, 2 oddělovače, 2 ikonky, popisky do menu
Názor: Už toho máme moc, ale je pěkný
Pozdrav: Už jste dnes byli na střeše svého domu/paneláku/činžáku/žumpy? Ne? Tak upalujte!! Šťastnou cestu
Podpis: Gaz

Podzim pro Elis

24. října 2011 v 15:19 | Ala & galaxy
Ahojte!
Předstabujeme vám další design - podzimní, s lps - který je pro Elis. Barvy jsou spíš tmavší, ale je to veselý design. Jsou k němu 4 avatary, 2 ikonky a 2 oddělovače.
Trochu nás mrzí, že na náš blog chodí jen lps komunita... Nic proti lps, ale když děláte v jednom kuse designy s lps, už vám to někdy připadá moc...
No nic, krásný den přejí

Gaz

Umění podzimu

13. října 2011 v 14:13 | Ala & galaxy
Jméno: Umění podzimu
Téma: lps, pozdim
Barvy: béžová, zelená, bílá, hnědá
Doplňky: 4 avatary, 2 ikonky, oddělovač

Více v celém článku
→Gaz←

Podzimní design pro Paty

10. října 2011 v 12:46 | Ala & galaxy
Ahoj, lidičkové.
Podzimní design. Aspoň změna od HalloweenuxD Jinak jde vše při starém, všímavější si možná všimli, že se nepatrně změnila struktura blogu a bude se dál měnit. Chystáme nový layout a nové uspořádání. Kdy, to nevíme.
Takže zpět k designu pro PATY (WEB). Je, podle mě, moc pěkný, ovečka v pozadí je trošku rozostřená, ale jinak fajn. Relativně jednoduchý, ale příjemný. Barvy - jak jinak - podzimní: od zlaté přes oranžovou až po červenou, zelené detaily, šedý základ. Plus samozřejmě ikonka, avatarky a oddělováčky=)

Krásný den

přejí Gaz

BTW: Určitě si někdo všimnul, že jsme se mimoděk přejmenovali z G&G na Gaz - to je naše jméno na blogu http://nase-littlatka.blog.cz/. Někdo zná a kdo ne, dozví se po rekonstrukci. V každém případě navštěvujte blogy oba, děkujeme.

Jo a ten design najdete pod perexem^^↓

Pro Patrish (už zas)

4. října 2011 v 18:01 | Ala & galaxy
Další
Halloween
.

Pro Patrish (WEB). Je napůl podzimní, napůl halloweenský. Stránka je bledězelená, zbytek černý s obrázky - fotky podzimní krajiny a obrázky lps. K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.

Uf

Gaz

Další Halloween

2. října 2011 v 17:24 | Ala & galaxy
Čauky,
máme tu další halloweenský design a zřejmě ještě tak čtyři budou. Bojím se vánoční sezóny...=| No, pořád je to s LPS, ale tentokrát jsem tam vecpala načerveno obarvený vesmír. Halloween hýbe celým světem - eUech! Už aby bylo po něm. K designu jsou dva oddělovače, ikonka a čtyři avatary.

Prozatím se loučí
→Gaz←

Halloween pro ~MiSs. WorLd KiWi~

1. října 2011 v 10:16 | Ala & galaxy
Ahojky!
Dnes je 1. října, začátek halloweenského měsíce plného duchů, magie a zábavy. Na dnešek si design objednala ~MiSs. WorLd KiWi~ (WEB). Je to blog o LPS, takže tam je lps pavouček. Stránka je bleděfialová, okraje do oranžova. Je více méně jednoduchý, ale myslím, že pěkný. Jsou k němu 4 avatary, 2 oddělovače a 2 ikonky.
Tak ať se vám všem líbí a oficiálně se zase dávámě do provozu, ale..!

Užívejte podzimního kouzla!

Přejí Vaši →GAZ←

Hypnoween

2. září 2011 v 11:37 | Ala & galaxy
Ahoj lidi,
určitě jste si všimli, že už zase děláme designy a to aj na objednání. Tady je jeden trochu asi předčasný, ale budiž. Halloweenský design s naší pavoučicí vědmou Hypnó. Te tedy tmavý, černá plus červená, oranžová až žlutá. Objednala si ho Netera54 (web zde). K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.
Více dole...

Gaz

Back to school

1. září 2011 v 13:45 | galaxy

Tento podzimní a školní design si objednala PaTrIsH (patrish00x.blog.cz) na uvítání nového školního roku. Pejsek Terry s výbavou jako hlavní bod a lachtánek Beník vpravo dole (bohužel jde vidět jen u obrazovek s velkým rozlišením) Stránka je šedočerná a menu oranžové jako podzimní listí a písmo zelené (viz majitelčin blog). K designu jsou 3 oddělováčky, 2 ikonky a 4 avatárky.
Gaz
Meeting the Sun

13. července 2011 v 20:05 | galaxy
Táák.
Tohle je poslední červencový design a je pro ~MiSs. WorLd KiWi~. Letní motiv, jako obvykle teď všichni chtějí. Barva stránky je hněcošedá, motiv dozelena. K designu mimo 5ti avatarků, 3 oddělovačů a 2 ikonek jsou i popisky do menu (viz ZDE).
Zdraví
G&G

Letní móda pro Žanet

12. července 2011 v 11:05 | galaxy

Zdravím.

Tohle by měl být předposlední design na objednání v červenci. Objednala si ho Žaneta (web) a je také s motivem lps. Nazvala jsem ho "Summer Fashion", protože teď všichni chtějí léto, modely na NAšICH VLASTNíCH fotkách jsou již trošku starší, ale na léto se hodí=) Barvy jsou veselé, od zelené do modré, taky je tam růžovo fialové oživení a více o módním salonu, ze kterého fotka je, se dozvíte ZDE.

K designu je 6 avatarů, 2 oddělovače a 2 klikačky.

Zatím

G&G

Summer is here for Patrish

11. července 2011 v 11:16 | Ala & galaxy

Zdarec,
další lps design. Pro Patrish (web). Je takový trochu smutnější, zeleno-oranžový. Ty nadpisy v menu měly vypadat jako nápis "Menu", ale nevím, jestli se Patrish dokáže přeorientovat na volitelný menubox a oželí aktuality. K designu jsou 5 avíků, 2 oddělovače (na oranžovém podkladě vypadají líp) a 2 ikonky.
Asi vyhlásíme pauzu.
Pa.
G&G

Crazy Nature Called Katushka

11. července 2011 v 9:55 | galaxy

Ahojky!
Je tu další design objednaný tentokrát Katushkou (web). Zadání bylo neurčité, požadované objekty se ale objevily a vznikla z toho šílený přírodní lay. Moc se líbil a já k němu zde dodávám ikonky, oddělovač a klikačky.
Barva převládá šíleně zelená, modrá obloha a pak už takový pel mel vedený žlutou. Obrázky jsou z googlu, jak jinak a na TOMTO webu je MOMENTÁLNĚ náhled celého fungujícího laye.
Takže tady je design a zatím se (ne na dlouho, neboť objednávky se valí) loučí
G&G

Summer has come to Paty

1. července 2011 v 15:48 | galaxy

Zdravím!

Takže tohle je další letní design pro přátele z nase-littlatka.blog.cz - pro Paty.
Jako motiv jsem zvolila klasickou dovolenou, pozadí tvoří pláž s palmami, moře, nebe atakdál, kolem jsou nělaké grafické vymoženosti (pruhy, odlesk) a přes to všechno jsou fotografie z dovolené lps s popisky. Ta zvířata na nich jsem SAMA kreslila. No, říkáte si, nic moc, ale mě lps nikdy moc nešla. Tahle jsou tužkou, přes to vodovky a obtažené černou fixkou (více se dozvíte ve článku na našem lps blogu, až to tam dáme). Tak ať se vám Jake, Lisa a Grace líbí. Jo a krom těch zvířátek je to všechno vector art a googlu..;)
K layi je 6 avataru, 2 oddělovače a 2 ikonky:

Mloci pro SárushQu

1. července 2011 v 15:07 | Ala & galaxy

Na našem druhém blogu nase-littlatka.blog.cz se hromadí objednávky, což je dobře. Naše tamější SB SárushQa si objednala letní design. Ala zvolila jako motiv mloky, barva převládá mořská zelená a jasně růžová s jemným nádechem fialové. Design se moc líbil. Jsou k němu dva oddělovače, tři avatary a dvě ikonky. Nám se moc líbí, vás snad taky;) Takže tady je:

Rose for Anule

8. června 2011 v 20:32 | galaxy
Za 1. zdravím. Za 2. omluvám se všem co psali a nedostali odpověď hned. Pokračování v novějším článku. Za 3. představujeme design Rose. Je takový jednodušší, je to druhý pokus. Ten první výpadal jako nepovedená koláž.. Barvy převládají černá a modrá, život jim dodává červenopurpurová barva růží, která rozbíjí jinak nekontrastní barvy. K layi máme jeden oddělovač, dvě ikonky a celkem 5 avatarů (i s tím vlevo nahoře u textu). Design byl objednaný Aňulí. Doufám, že se jí bude líbit, náhled má momentálně k dispozici ZDE. A tady už je dílko:

Tajemná mystika - pro Yasemin

20. května 2011 v 16:42 | galaxy

Ahojky. Vím, tento blog není moc aktivní, ale snažíme se. A důkazem o jakési funkčnosti je tato objednávka: Tajemná mystika pro Yasemin. Je to design pro nás trochu netypický. Převažuje černá, tmavomodrá a oranžová. "Tajemný" a "mystický" jsou slova dosti mnohovýznamová a tak jsme měli celkem volnou ruku. K layoutu jsou navíc i avatarky, klikačky a oddělovač. Doufáme, jako vždy, že bude zákazník s výrobkem spokojen:P Momentálně je náhled k dispozici ZDE. A doplňky ZDE↓↓↓:

Objednaný design pro Segnoru

22. ledna 2011 v 12:12 | Grainne ☼ & galaxy
Náhled na design pro Segnoru. Napsala nám, co na něj chce, a teď máme koláž z jejích koníčků:
 
 

Reklama