Objednané designy

My Little Ponies II.

9. února 2013 v 12:33 | Gaz
Ahoj všem, je tu další design s poníky, objednala si ho u nás Rainbow Discord (už po druhé XD). Na design chtěla většinu hlavních poníků a Discorda, a barvy chtěla fialové a tmavě růžové. K designu jsou standardní doplňky:)
Asi už naposledy upozorňujeme, že bude změna podmínek, jelikož příští článek by měly být obnovené a zpřísněné podmínky, tak bacha XD.
(Btw. Objednávky jsou stále pozastavené!)

Mystic Oracle

6. února 2013 v 20:56 | Gaz
Ahoj,
pro změnu uvádíme jeden fantasy design. Objednala si ho Dennys. Je tmavý a má takové zvláštní menu - původně to byl jen boxík na informace, ale je toho tam hodně a špatně se to nastavovalo... - uf, už nikdy víc! Doplňky jsou v celém článku - pět avatarů, dvě pohyblivé a dvě nepohyblivé ikonky (pro případ, že by se Dennys nelíbily animace, už fakt nevím, jaké přechody vymýšlet, a nechce se mi dělat pořád ty samé, no a tři oddělovače, lépe vypadají na tom tmavém pozadí.
Podmínky máme vymyšlené, teď už to jen vhodně fromulovat. Jak tak zjištujeme, asi moc nemá cenu psát že objednávky jsou POZASTAVENÉ, tzn. nic nám NEPOSÍLEJTE. To, že sem designy dáváme, neznamená, že přijímáme další objednávky. Asi to budeme muset zdůraznit jinak...

Pokémoni vs. Poníci

3. února 2013 v 21:23 | Gaz
Ahoj všem, je tu další design s poníky! JéJ - ale nejsou to jen poníci, ale i pokémoni a podivné haraburdí, které si tam přála Adele, která si design objednala. Design je ve veselých barvách... je tam spousta obrázků... No a k designu jsou standardní doplňky: 5 avatarů, 2 ikonky (animované) a 3 oddělovače.
No jinak někdo možná četl ty naše kecy o změně podmínek. Ale ono se stále nic neděje, co? Ale nebojte změny podmínek jsou už na cestě:D a snad se vám budou líbit :P
Jen tak mimochodem, abyste nezapomněli: Objednávky jsou pozastavené!

Celestia s Lunou

1. února 2013 v 17:53 | Gaz
Ahoj všem, je tu další design s poníky. Objednala si ho Kam (či jak se jmenuje...). Jsou tam konkrétní dva poníci - Luna a Celestia. Design je v modrých barvách, tádydádydá. K designu jsou doplňky (5 avatarů, 2 animované ikonky, 3 oddělovače, a pozadí do komentářů)
A opět upozorňujeme, že obejdnávky jsou pozastavené, takže vy, kterých se to týká láskavě počkejte! Tímto bychom také rády poděkovaly ♥ LagooněBlue ♥ , která se nás zastala:)
Zpráva pro elišku987654321 - změny v podmínkách se budou týkat hlavně úrovně blogů objednávajících a také budeme striktně dbát na dodržení formátu a správného vyplnění objednávky.

Emo Strange

29. ledna 2013 v 17:20 | Gaz
Tak a je tu další design... Obednala si ho Johíík a chtěla na něj emo a gothic styl. No tak z toho něco je, snad to ujde (k designu jsou opět doplňky...)
(S tímto designem se také náš počet zveřejněných avatarů zvedl k číslu 501)[YeaH]
Opět informujeme, že objednávky jsou pozastavené! a také, že se v blízké době uskuteční změna podmínek...

Endermeni Vás Vítají

27. ledna 2013 v 17:09 | Gaz
Zdravíme, je tu další design. Objedla si ho Endiana/Denkyl (ty jména jsem nějak nepochopila... a blog je ZDE. Na designu měli být endermeni (kdo neví, ať si to najde). Hleavní brava je černá a šedivá, ale doplňuje je duhové spektrum X). K designu je opět to haraburdí kolem... tádydádydá:)
Znovu upozrňujeme, že objednávky jsou stále pozastavené, tak prosím! nenaléhejte na nás.

Yorkširský teriér

26. ledna 2013 v 11:52 | Gaz

Ahoj, je tu další design se psy... Objednala si ho Angel Danger. Těmi psy jsou yorkšírští teriéři. Design je poměrně jednoduchý... Je k němu pár doplňků... Tak snad se líbí.
Info: Objednávky jsou stále pozastavené, jak si mnozí neuvědomují. Také žádáme ty, jež si něco objednali a už jim byl poslám náhled, aby reagovali.

Littlest Pet Shop design

21. ledna 2013 v 17:38 | Gaz
Ahoj, tak další design je zde. Je s LPS a odkaz na objednávajícího je zde. Jsou na něm opět naše fotky, je k němu nějaké to harampádí...
A teď pár 'novinek' - Objednávky jsou stále POZASTAVENÉ, mnoho lidí si to stále neuvědomuje a každý den nám chodí alespoň jedna objednávka, takže si spočítejte, kolik jich je!
Vaši Gaz

Vlčáci

16. ledna 2013 v 17:24 | Gaz
Ahoj, jak už to tak bývá je tu další design... Objednala si ho Sabí a chtěla na něj vlčáky (vlna designů se psy se právě spustila)
Barvami je design dle zadání zeleno-žlutý (hnědooranžový). Stránka vlevo (objednané) menu také. Jako standradně je k němu hafo těch zbytných věciček jako jsou ikonky, avatary a oddělovače, nadpisky do menu, pozadí do komentářů, no zkuste si někdy udělat design a uvidíte kolik serepetiček je potřeba...
A ještě připomínáme, že objednávky jsou stále pozastavené, a také prosíme ty, jenž mají objednáno a design jim byl již zaslán, aby se ozvali.

My a psí svět

14. ledna 2013 v 19:45 | Gaz
Ahoj,
tak je tu konečně další design. Objednala si ho eliška987654321 a chtěla ho s labradorským retrívrem. Doufám, že se líbí i když na něj musela čakat strašně dlouho (protože jsme na něm trávily dny a noci XD)
Barvy jsou černo-zeleno-žluto-oranžové X) K designu jsou doplňky a tak...
Znovu upozorňujeme NEspěchejte, protože NEmáme čas. A NEzapomeňte, že objednávky jsou stále poZASTAVENÉ.

Design s Rainbow Dash III.

11. ledna 2013 v 13:49 | Gaz
Tak a je tu další design s dalšími poníky s další Rainbow Dash. Objednala si ho Rainbow Dash. No takže je tam takový ten modro-duhový poník, duhová stránka, hafo du kolem - no znáte to (a samozřejmé 20% COOLER)
Stále upozroňujeme, že objednávky jsou pozastavené, snažíme se stále zmenšovat tu horu mailů s designy... ale věřte není to jednoduché, nemáme ani čas se pořádně vyspat, najíst a ještě myslet na tu hroznou školu.

Design s Rainbow Dash II.

10. ledna 2013 v 16:41 | Gaz
Ahoj, po menší pauze opět design s érou MLP (už začala v plné síle útočit...) Objednala si ho Viky-Rainbow♥. Chtěla ho, jak už to bývá s Rainbow Dash... Není nějaký super, to víte, když se furt díváte ne ty děsivé poníky, někdy vás přejde chuť dělat designy...
Ale snad se líbí.
P.S. Nespěchejte na nás nejsme továrna s neomezeným počtem zaměstnanců s pracovní dobou 25 hodin denně!

Princess Cadence

7. ledna 2013 v 19:56 | Gaz
Ahoj,
máme tu pro vás další poníkovský design, tentokrát ne s Dash, ale s Princess Cadence a objednala si ho adminka blogu mykony.blog.cz. Je převážně růžový, doplňuje žlutá, fialová a černá (šedá). Menu má hodně nadpisů *phew*... Doplňky se povedly, najdete je pod perexem.Design pro Màiri Johnson

6. ledna 2013 v 14:59 | Gaz
Ahoj všem.
Protože je objednávek stále mnoho a my nemáme mnoho času, tak bychom byly moc rády, kdyby se všichni, kdo mají něco objednáno vyzbrojili trpělivostí a neútočili na nás dotěrnými komentáři...
A ještě upozorňujeme na upgrade podmínek.
Tento design si objednala Màiri Johnson a chtěla ho s Londýnem (typicým Londýnem...) Je jednoduchý s primitivním horním menu... No tak doplňky jsou pod perexem...:)


Bílá růže

3. ledna 2013 v 19:02 | Gaz
Ahojky,

tak jsme se po prázdninách vrátily. Máme toho ve schránce fůru, bude to chvíli trvat. Teď jsme konečně nastavily design pro Charlie. Jednoduchý, motivem je bílá růže (autorka píše povídku). Doplňky jsou v celém článku.

Na objednávky nezpomínáme, neptejte se, kdy už to bude, až budeme mít čas, tak tehdy. Děláme to z vlastní vůle, jen tak, že nás to baví, ale ne vždy to stíháme. Díky za pochopení, teď je u nás fronta víc jak deseti objednávek:)

Zatím

My little ponies

27. prosince 2012 v 21:05 | Gaz
Ahojky, tak ještě na skok sem dáváme design pro Adele s mpl. Teď tu máme tedy hodně designů s mlp, ale hádám, že se to co nevidět změní a bude zase éra něčeho jiného. Tedy nic proti mlp, ale všeho moc škodí.
A ještě jednou připomínáme, že designy s celebritami neděláme, obzvlášť s takovými typu Miley Cyrus nebo One Direction, takovéhle jsou bez výjimky. Jinak zkoušejte:P
Zatím tedy přejeme hezkou zimu, snad jste si užili Vánoce a v novém roce se zase uvidíme:)

The great and powerful Trixie

23. prosince 2012 v 21:30 | Gaz
Ahoj, před Vánocemi pro vás máme design pro Trixie. Je laděný do modrofialova, má menu vlevo a záhlaví vedle menu. Je to před Vánocemi poslední, takže do ledna nic nečekejte. V novém roce začneme zase plynule designovat, máme od vás stále spoustu objednávek, což nás těší, ale během prosince nebudeme mít čas na blog. Díky za pochopení, v celém článku jsou doplňky.

Přejeme krásné vánoční svátky:)

Opraveno, přidány doplňky!

Design s Rainbow Dash

20. prosince 2012 v 18:23 | Gaz
Ahoj, tak je tu další (konečně) design a je s Rainbow Dash a kupodivu si ho objednala ♥ Rainbow ♥ Dash ♥. Chtěla ho s tímto poníkem (poničkou) a v barvách světle modré (případně nějaká ta duha)
K designu je pět avatarů, tři oddělovače (plus komentáře) a dvě ikonky (jedna animovaná) a popisky do menu (mžno vidět na jejím blogu)Monster High Robecca

17. prosince 2012 v 18:10 | Gaz
Ahoj, je tu další design a je s Monster High (už se to množí...:{). Objednala si ho Robíí.
Přáním byly zeleno-červeno-bílé barvy (tj. Vánoční barvy), ale byla k tomu ještě jedna monsterka, která zásadně nosí modré věci, takže je to taková splátenina...
K designu je pět avatarů, tři oddělovače a dvě ikonky (obě animované)
Tak snad se bude líbit...
(Na ostatních objednávkách se pracuje, ale jsme jen lidi a nemám tolik času...)
A ještě kdo by mohl pro nás hlasovat ve VGS →ZDE (pro Gaz)

Zimný design

13. prosince 2012 v 21:48 | Gaz
Ahoj všem. Je tu další design a konečně již se zimním tématem, objednala si ho Casion (už je třetím, který jsme pro ni udělaly:))
Design je sladěný do modro-bílých barev s fantasy obrázky (víla apod XD). K designu je pět avatarů, tři oddělovače a dvě ikonky (jedna animovaná)
Prosíme všechny, kteří si objednali, aby měli trpělivost, protože jsme jenom lidi a máme také jiné důležité věci na práci než blog a designy.

Svět Středozemě

11. prosince 2012 v 16:11 | Gaz
Ahoj,

dneska jsme dodělaly doplňky k designu pro Eámanë. Je na téma Středozemě, konkrétně Pána prstenů, na záhlaví je Frodo. Je spíše jednodušší, laděný do zelena. Více tedy v celém článku, musíme na další designy. No, stále máme co dělat:)

Zatím se mějte hezky

WWE Universe

7. prosince 2012 v 14:39 | Gaz
Ahoj, tak je tu další design, který si objednal Pavouk s motivem Wrestlingového Universa, pokud byste chtěli vědět něco víc, tak tady: wweuniverse.blog.cz.
Barvy jsou černobíločervená... K designu je pět avatarů, dva oddělovače a dvě ikonky.
Prosíme všechny, kteří si designy objednali, aby měli trpělivost, protože je vás opravdu docela dost. (o víkendu nic neděláme)
Monster High

4. prosince 2012 v 14:41 | Gaz
Ahoj všem. Pár dní uplynulu a je tu další design s Monster High (nebo něčím takovým) objednala si ho VikyS a taky si ho sama nastavila. S monstrem Frankie Stein... Barvy jsou černá a tyrkysovomodrozelená. Menu je širší, než jsme zvyklé, ale VikyS ho širší chtěla.
K designu je pět avatarů, čtyři oddělovače a dvě animované ikonky.
Jinak... poslední dobou se nám objednávky trochu hromadí, tak nás omluvte, že nejsme tak rychlé...


Sasuke

3. prosince 2012 v 19:41 | Gaz
Ahojky!

Uff! Máme teď docela dost objednávek, rychle sem tedy dávám doplňky k designu pro Kasumi-chan. Designů s anime zatím moc nemáme, takže to byla celkem příjemná změna:) Design má záhlaví vpravo, vedle menu, má i cosi jako zápatí... Co se doplňků týče, jsou takové narychlo, ale myslím, že docela pěkné (stejně se spíš setkáváme s tím, že je nikdo nepoužívá, ale někdo přece jenom jo...:)) Jo a stalo se vvám, že máte ve složce (na blogu) moc obrázků? Teď jsem zjistila, že "ve složce mám více než 400 obrázků. Musíte založit novou složku":D Ano, máme tu už přes 400 avatarů, takže jsme musely založit Avatary II.

Tož jdu se vrhnout na další design, tentokrát fantasy tématiky, těch máme také několik na objednání.

Zatím krásné prosincové dny přejí

Cloetta Spelletta

2. prosince 2012 v 18:50 | Gaz
Tak a je tu zase další design... S tématem Bratzillaz (pro mě je to podobné jako Monster High). Trochu se bojíme, že zachvíli se nám na mailu vyrojí hafo objednávek s těmito podobnými motivy...
No! Takže tento design si objednala Cloettka. S Monster High Cloettou Spellettou (či jak se jmenuje...), která často nosí černou a růžovou a podle toho jsou i barvy designu. K designu jsou čtyři avatary, pět oddělovačů (část z nich je pozadí do komentářů, ale to neřešte...) a dvě ikonky (animované)XD.Monster Academy

29. listopadu 2012 v 21:29 | Gaz
Ahoj!

Nejprve nějaké obecné informace. Soutěž u Nuntis skončila, umístily jsme se jako druhé v pořadí a už jen čekáme na ceny:) Jsme moc rády za vaše hlasy. Odbržíme mimo jiné také design, takže se všichni necháme překvapit, jaký bude. Objednávky plníme, teď je zase nějaká éra monster (blíže nespecifikováno) :D Tento design je pro TENTO blog, jehož adminka je Colmilla Rosette Dreewov/Taurvë. Dala si za cíl založit Monster academy, držíme jí palce. Design je spíše ponurý, doplňky najdete v celém článku.

Toť pro dnešek vše:)

Design pro Fránu Alriku

20. listopadu 2012 v 20:37 | Gaz
Ahoj, čtenáři,

děkujeme za Vaši přízeň našemu blogu - komentáře, návštěvnost:) Opravdu nás to moc těší. Dalším dílem z naší tvorby je design pro Fránu-Alriku, od nás už druhý. Dělala ho Ænag, zadáním byla temná krajina a havran, design je tedy dosti tmavý. Má menu vpravo, má zápatí a poněkud méně bonusků - ze zkušenosti víme, že Frána je stejně moc nepoužívá:)

Zatím přejeme krásné dny

Pejsci Pro Pal3u

17. listopadu 2012 v 10:43 | Gaz
Tak je tu další design (Příští týden bude další), je trochu starší, a objednala si ho Pal3u. Na design chtěla pejsky, zaslala nám i fotky... Barvu chtěla modrou a tyrkysovou.
K designu je pět avatarů, tři ikonky (jedna gifová) a čtyři oddělovače.
Doufáme, že se líbí.


Gogomans

13. listopadu 2012 v 16:22 | Gaz
Zdarvím, je tu jako obvykle další design a je pro Nikol, je na něm takový podivný človíček, který, abych se přiznala, mě zrovna nenatchnul... Dalo by se o něm říci, že je to celebrita, ale velice neznámá, a tak jsme tento design zhotovily. K tomu to rozhodnutí nás také dovedlo chování, které bylo projeveno v mailu s objednávkou (i v ostatních mailech). Dovolím si tu předložit jeden z mailů:


Ahoj,
chtěla bych Vás poprosit o zhotovení tohohle desingu na blog. Vím, že celebrity neděláte, ale neřekla bych, že se dá Gogo za nějakou považovat. Je to skvělí kluk, který točí vlogy na Youtube a já bych o něm chtěla udělat historicky první blog. Proto Vás prosím o pomoc desingem. Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Nikol
Doufám, že to Nikol nevadí...
K designu - barvy (zadané) oranžová, bílá. 5 avatrů, 3 oddělovače, 2 ikony (jedna animovací...)
Chtěla bych se Nikol omluvit, že některá nastavení nedopadla přesně tak, jak jsem si představovala... ale snad si toho nikdo nevšimne...

Černobílé Záhady

8. listopadu 2012 v 21:26 | Gaz
Ahoj... prosíme všechny, kdož si u nás objednali design, aby odpověděli na naše maily...
Dále bychom chěly upozornit, že s tímto designem jsme doaáhly dvoustého oddělovače (možná moc a možná málo...)
A teď k věci: Tento design je pro jistého Poutnika36, na design si přál UFO, paranormální jevy a vesmír, v šedých barvách... K designu je 5 avatarů, 3 oddělovače a 2 ikonky (klikačky), z nichž je jedna animovaná...
Doufáme, že se design líbí a tu je:

Osmák

29. října 2012 v 20:10 | Gaz
Ahoj,

tohle jsme tu ještě neměly - design s osmákem degu. Osmáci jsou roztomilí, kamarádka taky dva má:) Tento design je pro Osmáčka. Měl být žluto-červeno-hnědý, ale nějak jsme to zredukovaly na hnědou a oranžovou (plus doplňující světlá barva). Je takový veselý, kaňkovitý a admince se líbí. V celém článku jsou doplňky - avatary, oddělovače a zase animované ikonky (nějak mě to chytlo). Pracujeme na dalších designech:)

Pěkný začátek zimy

Koně

28. října 2012 v 15:23 | Gaz
Ahoj,

představujeme další podzimní design, tentokrát na téma koně pro blog jezdeckekluby-konari.blog.cz. Má záhlaví nad menu a možnost přepisovatelného textu ve vol. hor. boxu, momentálně má prázdné menu, protože adminka v menu nic neměla.. V doplňcích jsou avatary, animované ikonky a několik oddělovačů.

Také připravujeme kolekci halloweenských avatrů, případně už něco na zimu (včera už sněžilo, 27.10. - wow!) a samozřejmě pracujeme na vašich objednávkách.

Zatím se loučí a krásné dny přejí

Pejsci Mazlíci

26. října 2012 v 15:04 | Gaz
Ahoj.
Je tu další objednaný design a je s pejsky (poslední dobou k nám mazličci rádi chodí na designy). Objednala si ho Doginka. Design je v zeleno-hnědém a na záhlaví je běžící pes mezi květinami na louce. Obrázek se možná zdý jako nekvalitní, ale je to schválně (dané přípomńou .gif). K desidnu je pět avatarů, dvě ikonky (jedna animovaná) a šest oddělovačů (tři z nich jsou pozadí do komentářů)

Jeseň pre Casion

23. října 2012 v 19:50 | Gaz
Ahoj.

Je podzim, už je to i na stromech vidět, takže tu máme design s podzimní tématikou. Je to od nás už druhý design pro Casion. Bylo to docela složité, nějak nám to pořád neladilo... Ale nakonec to nějak dopadlo, byly dokonce dva návrhy, Casion si vybrala tento. V článku jdou doplňky a náhled, jako vždycky. Už pracujeme na dalším designu, ale přes prodloužený víkend možná zase budeme mít pauzu. Tak si volné dny užijtě, zdravíLPS po celý rok

15. října 2012 v 19:00 | Gaz
Ahoj, je tu opět další design s Littlest Pet Shop. Objednala si ho Mia a Laura. V objednávce toho moc nebylo, a tak jsme se držely hesla na blogu: Ať je teplo nebo zima LPS jsou prostě prima. No a dessu v záhlaví jsou čtyři fotky našich LPS (vlastní naše fotky) v zimě, na jaře, v létě a na podzim. Barvy jsou světlé, pastové - fialová, modrá, zelená. Na okrajích stránky jsou upravené bonbony Mňam. K designu je 5 avatarků, 3 oddělovače a 1 ikonka, jedna je jen proto, že se hýbe a dalo to docela fušku ( a také proto, že jsme dělaly mnoho popisků do menu, což je ještě vyčerpávající...

Ve světě LPS

14. října 2012 v 18:31 | Ænag
Zdarvíme, děkujeme všem za to, že si u nás objednávají designy a prosíme, aby měli trpělivost. Dále Ti, jimž byl design zaslán, aby se ozvali zpět.
K designu. Jsou na něm opět LPS (z našeho fotografického skladu) - kočička (obravená) s dortíčkem a za ní je strom... Zadání bylo LPS, zeleno-modré barvy, š.s.: 770 pixelů. K designu jsou 3 oddělovače, 2 ikonky a 5 avatarů (a pozadí do komentářů).


Sim World

13. října 2012 v 20:11 | Gaz
Ahoj, prosíme všechny jimž jsem poslaly design, aby odpovídali! Jinak jejich designy skončí mezi volnými!
Design je se Simíky (to je myslím už náš třetí...). Objednala si ho Lissy. Byly nám zaslány obrázky se Simíkem (kou). Je oranžovo-fialový-trochuzelený. K designu jsou 3 oddělovače, 2 ikony, 6 avatarů (a pozadi do komentářů k vidění na jejím webu).
(Stránka má větší rozměry, takže se na našem blogu oddělovače budou zdát menší)

Hubnutí

7. října 2012 v 17:23 | Gaz
Ahoj, upravily jsme naši objednávku o jeden bod a to jestli chcete nastavit design od nás. Přečtěte si prosím objednávku →TU. A taky bydte udělali radost, kdybyste si před posláním objednávky přečetli podmínky, které občas někdo nedodrží, a tak nedostane design.
A teď k dessu, zase tu máme další design a to s tématem, které se tu naštěstí málo vyskytuje. Nic proti hubnutí, ale tyto designy je pro nás nepohodlné dělat (asi jako simíky). Tento design byl původně pro jistou nejmenovanou osobu, která se ale do měsíce (v podmínkách je týdne) neozvala na zaslaný náhled designu, a proto jsme tento design po menší úpravě poslaly jinému zájemci - Anysce. Úpravou je míněna barva z duhové na žluto-oranžovou a šířka stránky. K designu je tradičně pět avatarů, tři oddělovače, dvě ikonky (a troje popisky do menu a do komentářů k vidění na jejím blogu).


Sims3 a kočky

6. října 2012 v 16:59 | Gaz
Ahoj!

Zde je náš další design. Objednanala si ho Johilka a je se Sims3. Také měly na designu být kočky, takže spíš než Sims design je to kočičí design. Určitě si všímáte, že naše designy jsou jednodušší, ne tak překombinované. Ale to závisí na tématu. Například najít nějaké Sims postavy tak, aby byly ostré, jasně barevné a vhodně oblečené, je docela problém. Takže naše Sims designy jsou spíš ponuřejší...

V celém článku jsou doplňky, myslím, že se nám docela povedly. A už se jde na nastavování dlašího designu:)

Marauders

4. října 2012 v 19:30 | Gaz
Ahoj!

Design s poberty, Lily a Snapem si objednala LilyEvans, ale svůj →blog← předala Eri. Má relativně vysoké záhlaví, menu vpravo, jednoduchou stránku. Laděné do tmavě fialové a černé. Doplňky v celém článku.

Možná trochu změníme styl těchto článků (s designy). Tento text je prakticky o ničem, ano, ale něco by tu být mělo. Asi zavedeme škatulkaci podle mustru, tedy něco typu:

Téma: Harry Potter
Design pro: Eri (blog)
Barvy: černá, tmavě fialová, odstíny žlutohnědé
Popis: Vysoké záhlaví, stránka uprostřed, menu vpravo

Co myslíte?

Díky za odpověď

LPS vážka

30. září 2012 v 13:50 | Gaz
Zdravíme a máme tu další objednaný design. Většina našich článků jsou pouze designy a makáme, jak můžeme (a chceme), ale věřte, že i my máme školu, do které je potřeba se učit, takže prosím na nás nijak nespěchejte. V příštích dnech dojde k malé změně podmínek, tak tomu vy, co něco chcete nebo budete chtít, věnujte pozornost.
Tento design je pro Dáju (nebo jak se jmenuje), jak z názvu je již známo s LPS (opšt našimi více ZDE). Je tam vážka na květince. Stránka modrá, menu vlevo a kolem duhové přechody. K dessu je 5 avatarů 3 oddělovače a 2 ikonky.

LPS - Colors of Autumn

22. září 2012 v 13:19 | Gaz
Ahoj,

objednávky stále přicházejí a my se snažíme tvořit designy (zatím si nikdo nic jiného neobjednal:). Vždycky vám napřed posíláme náhled a čekáme na odpověď ve které má být: líbí/nelíbí - co chcete změnit - a heslo, pokud chcete, abych vám design nastavily my. Odpovědi typu "líbí, chci ho nastavit" jsou nedostatečné, protože od vás potřebujeme heslo. Díky za pochopení.

Takže toto je design pro Keksíí. Je s LPS, téma už podzimní (no jo, zítra je první podzimní den:) Doplňky v celém článku.

Eiffel tower

20. září 2012 v 19:02 | Gaz
Ahoj,

máme tu zase jeden objednaný design. Je naprosto jednoduchý, s Eiffelovkou, dorůžova. Pro blog cute-dagger.blog.cz. Doplňky a náhled v celém článku.

Zatím:)


Design pro Fránu

3. září 2012 v 18:32 | Gaz
Ahoj, představujeme další objednaný design, je sice starší, ale někdy ho sem dát musíme. Je pro naší kamarádku Fránu (Alriku).
Vy co jste si objednaly design, tak stujte ve frontě a vy, kterým jsme ho poslaly se ozvěte.
Design je do modré barvy. Hlavním obrázkem je klášter Saint Michel a labutě. Na okrajích jsou kruhy (jako bubliny). Použitý font The King & Queen font.
K designu jsou 3 avatary, 1 oddělovač (stejně ho nepoužívá) :) a 1 ikonka se jménem.


Žlutá sekta

1. září 2012 v 15:53 | Gaz
Ahoj,

tak tohle jsme tu ještě neměly: Simpsonovi. Tento design si objednal autor blogu zluta-sekta.blog.cz. Je zase něčím jiný:) Tento design dělala AEnag (omlouvám se, že píšu ae), každá máme různé styly. V článku najdete pět avatarů, dvě ikonky a tři oddělovače. K designu byly i nadpisy do menu, zápatí a pozadí do komentářů.

Krásný den přeje

Upír

27. srpna 2012 v 14:11 | Gaz
Ahoj!

Jsme rády, že se stromečkový design líbil. Teď vám představíme jeden design na objednání, pro Michelle. Je velmi jednodychý, vlastně je na něm jen jediný obrázek. Naše dílo je tedy stránka a kompozice, tento design má i zápatí. Není to moc náš styl, ale tak... jednou..:)

Zveřejňujeme bonusky a tímto i opět pouštíme další objednávky.

Zdraví

Cats'n'Horses

10. července 2012 v 12:13 | Gaz

Zdar.

Po dlouhé době nějaký objednaný design. I když i tak je to taková pochybná identita /neber to jako urážku, ale po přečtení prvního článku moc nadšená nejse:/ No. Design je pro Johanu (WEB). Tématem jsou kočky a koně, je takový tmavší, možná pochmurnější, ale celkem se mi líbí. Byly k němu dodělatelné i nadpisy do menu, ale J. nechtěla, oki... Bonusky: 5 avatarů, 2 ikonky, 3 oddělovače.

Jinak brzy pozastavíme objednávky - taky potřebujeme prázdniny;P

Díky za ohlasy...(:


Blue bird

24. června 2012 v 13:22 | Gaz
Ahoj!

Máme tu design laděný do modra. Hlavním motivem je ptáček, moře, je takový jemný a relativně jednoduchý. Design si objednala •Mims•. K designu je pět avatarů, dvě ikonky a dva oddělovače. Také, pokud jste ještě neviděli, máme nový design na našich druhých stránkách o LPS.
Zatím vše

Ahoj

Maxík

19. června 2012 v 20:16 | N.L.Gaz
Ahoj!

Máme tu design, kerý není ani fantasy ani LPS. Je pro blog o pejskovi Maxíkovi. Motivem je tedy Max, celkově je design laděný do zelena. Menu je nahoře. Vyrobily jsme k němu pět avatarů, tři ikonky a tři oddělovače. Tak tu ho máme:


Červení LPS

18. června 2012 v 14:36 | Gaz
Ahoj.

Design s názvem Červení LPS je pro Angee. Je takový jednodušší, už nám docházejí slušné fotky, ze kterých se dá udělat design. Červeno-žlutý, na fotce je pan Ten a had se jmenuje Bugaboo. Avatarky a ikonky a oddělovače najdete v celém článku. Co víc? Jsme rády, že se vám naše designy líbí:)

~ A tady už máte náhled ~

 
 

Reklama