Objednané designy

Pipin a Smíšek

21. února 2014 v 17:49 | Gaz
Ahoj, je tu další design. Objednala si ho Eamane a přála si na něj hobity Pepina a Smíška:) Je poměrně jednoduchý, nejsou k němu doplňky. Už to není, co to bývalo, nestíháme a už nás to tolik netěší. Zatím nemáme v plánu přímo seknout, stálým zákazníkům se pokusíme vždy vyhovět, nové akcepotujeme pouze takové, které už jsou zavedené a které nevypadají, že za týden skončí.
Možná jste so všimli, že ani naše osobní blogy na tom nejsou zrovna slavně. Je to škoda, ale nemáme na to čas a zjevně nás nikdo úplně nepostrádá. Ale jsme tu stále a čas od času nějaký ten design uděláme:)
Tož, mějte se pěkně, teď někdy byly/jsou/budou jarňáky, tak si užívejte volna

Sněžné sovy

14. ledna 2014 v 17:28 | Gaz
Zdavíčko vespolek, tento design se sněžnými sovami je pro Thalii. Doplňky si nežádala, udělaly jsme jen dva avatary a dva oddělovače, aby se neřeklo.
Opravdu nemáme moc inspirace, co psát k těmhle článkům:) Děkujeme, že se vám naše tvorba stále líbí, snažíme se. Styl máme nejdnotný a to nás baví, zkoušet nové a nové možnosti, tvořit různé designy, hrát si s rozvržením a efekty. Nemáme žádné šablony, snad jen vzory;)
Tož hodně úspěchu v pololetí.
Mějte se
One Piece

7. ledna 2014 v 22:24 | Gaz
Hoj, další des je tu, objednal ai ho Dāku. Požadavkem bylo anime ^^ konkrétně One piece. Design je style takový tumblrovský (snad to nevadí..), barvy olivové až pískové. Stránka konečně na straně. oddělovače na objednání a tak.
Moc poslední doobu, jak jste si asi všimli, nestíháme, ale snažíme se lepši... znáte to... Omlouváme se všem, za nebrzké odpovědi, za to, že nám tot tak dlouho trvá..
Btw. krásný nový rok 2014!!
Mějte se jak chcete, užívejte života, spánku a všeho^^

It's bigger on the inside

27. prosince 2013 v 17:38 | Gaz
Ahoj, je tu další (po dlouhé době..) design, bohužel se nám na řadu dostali zase poníci, ale snad už jsou jedni z posledních. Design si objednala již po několikáté Krepa. Se svým océčkem a 11 doktorem poníkem (což je jeden z důvodů, proč jsme ho udělaly) Poníci mají vesmírné pozadí, jak bylo v zadání.
Tak a teď trochu jinam - snad jste si užili Vánoce, dostali jste pěkné, vytoužené dárky, snědli nějaký ten stoh cukroví a tak. No a aby toho nebylo málo, tak je tu ještě silvestr... To všechno znamená, že jsme někde v dalekých krajích, kde si užíváme a také tam není internet a gimp a máme jiné starosti. Vy samozřejmě také a tak si užijte konec tohoto roku:)

I am your nightmare

30. listopadu 2013 v 20:33 | Gaz
Hoj, další design přilétl. Kupodivu jsou to zas poníci, ale tak co...:) jsou tam i vlci. Design je jednoduchý (±). Trochu se podobá i našemu kdysi udělanému designu s poníkem. Objednala si ho Revenge:) Desing je víceméně bez doplňků, protože si je Revenge neobjednala.. Tak přejme hezké dny. Omlouvám se, že přidáváme tak málo, Ahoj.

Podzimní víla

19. listopadu 2013 v 17:53 | Gaz
Ahojik, je to další design... Tentkrát inspirovaný roční dobou, tadá je tu podzim^^ Objednala si ho rovněž naše dlouholetá zákaznice Frána. Má blog s povídkami (doporučuji) a má samozřejmě ráda fantasy. Takžetak Podzimní víla přichází. (doplňky zase nejsou, jen ty nejnutnější:D)
Objednávky máme stále otevřené... tak si objednávejte :3 Toť zatím vše.
Live long and prosper.

Pro Eamane

13. listopadu 2013 v 21:21 | Gaz
Ahoj, tak je tu první z nově objednanných designů. Objednala si ho naše věrná zákaznice Eamane a jak možná někdo ví, její blog je zaměřen převážně na Pána Prstenů, Hobita, Harryho Pottera, Eragona... no všechno možné, určitě se mrkněte:)
Design je ± skložený z více obrázků (něco jako koláž). kdo by náhodou nepoznal je to Sam, hobit z PP.
Design je víceméně bez doplňků (udělaly jsme dva avatary a oddělovače), samozřejmě jsou k němu nadpisky a pozadí do komentářů. Pokud má objednávající zájem i o ostatní, musí si je doobjednat;)
Tak se mějte jak chcete! Těpéro^^

Vlčí design

1. listopadu 2013 v 22:58 | Gaz
Tak jo už bylo na čase zase sem něco dát... Takže tadá je tu další design, už poněkolikáté je s vlky^^ (ale mi máme vlčky rády) a objednala si ho Evergia (pokud to dobře chápu - parta lidí co dělá takovou tu rpg věc na internetu(:) Design je v takových podzimních barvách (ačkoli měl být celoroční...). Na záhlaví je hromada fotek vlků od Woxys. Doplňky standardní, akorát ikonek je trochu víc, protože jsem se nemohla rozhodnout pro tu správnou barvu.
Co se týče otevření objednávek mělo by to být opravud již brzY, docela dost brzY, ale počítjte s tím, že objednavatele budeme odmítat častěji než teď, jelikož nám záleží na tom, komu děláme design a zdali ten daný člověk s blogem vydrží (a bude mu tam někdo chodit a psát) (např. váš blog nesmí být nováčkem (musí být starý alespoň ±3 měsíce) a musíte být víceméně aktivní... Tak zatím krásný den!

Růže

16. října 2013 v 19:39 | Gaz
Ahoj! Po delší pauze je tu opět designový článek. Design si objednala Thalia. Přála si naň růži^^ Dess je taký jednoduchý v čeno-červeno-zelených barvách.
Omlouváme se, že nám vše tak dlouho trvá, ale školu nezastavíš:) no nic, tak si pěkně užijte dnešek i jiné dny. Kochejte se podzimníma barvičkama - zelená, žlutá, červená, oranžová - není to úchvatné :3
Objednávky se snad brzy otevřou a s nimi tu bude i nový objednávací formulář;)

Modely koní

5. října 2013 v 19:17 | Gaz
Ahoj, design s modely koní je pro Rainbow. Musely jsme ho několikrát předělávat a komunikace občas vázla, tak proto tak dlouho trval. Nakonec je navrchu pegas, ale dáme sem i původní verzi, tak pro srovnání. Doplňky jsou dole taky.
Co říct, nic nového se neděje, tedy mějte se zatím pěkně, už začíná být nějak zima, že, tak snad se ještě letos trochu oteplí;)

Bayblade City

23. září 2013 v 12:00 | Gaz
Ahoj, tak tedy zase objednaný design. Je pro Kočku bladera (nebo jak se to skloňuje). Téha je Beyblade a takové věci kolem a oheň. Doplňkujů je dosti. Nebudeme se nijak rozepisovat, nic nového se neděje. Objednávky - vypadá to, že budeme vždycky otvírat na pár dní, protože už za tu dobu nám přijde přes deste objednávek, které pak děláme čtvrt roku:D
Mějte se hezky

Zelená elfka

19. září 2013 v 17:13 | Gaz
Ahoj, lidi,
zveřejňujeme další z řady prázdninových designů, z těch, o které se objednavatelé přihlásili. Je pro naši věrnou klientku Casion:) Přáním byl zelený design s perem a elfkou, prostě fantasoidní, jak už je to u Casion zvykem. V doplňcích nejsou žádné ikonky, výslovně nám bylo řečeno, že je dělat nemusíme.
Objednávky necháváme pozastavené, budeme zveřejňovat volné designy, tedy ty, na které objednavatelé přes prázdniny zapomněli nebo se na ně prostě vykašlali (smazali si blog).
Přejeme hezké dny

Feral Heart Arokai

11. září 2013 v 20:19 | Gaz
Čau! Je tu po pauze další dess. Objednaly si ho Nuntis a Tekíí. je takový celoroční se dvěma příšerkama navrch... Je k němu sada doplňků (stejných jako vždycky). Tak snad se všem, halvně majitelům, líbí.
Tak a teď zase napíšeme milé slovo:

Nestíháme!!!

Lidi, škola je škola a někdo do ní chodí a chce mít slušné známky a hotové úkoly, takže tu prostě nebudeme furt! Jasný?!
Tak si to tu hezky užívejte... kochejte se naší ^^úžasnou^^ tvorbou a nezapomeňte, že objednávky jsou pozastavené, ale snad už to někdy skončí...

Stardust dee

4. září 2013 v 16:54 | Gaz
Ahojík^^ je tu další design! Po dlouhé době je opět s poníky, které máme velice rády:3. Objednala si ho Stella, blog →zde←. Je takový jednoduchý v černo-červeno-šedých barvách pouze s 1 poníkem:D
S tímto designem také přichází náš 700 avatar! HURRÁÁÁ
Také bychom vás znovu chtěly požádat, abyste reagovali naše maily s náhledy. Je pravda, že nám samotným trvá, než design vytvoříme, ale vaší úlohou je napsat: "Je to úžasné, nádherné, přesně podle mých představ^^ Tady máte heslo"

Our live is horror

1. září 2013 v 11:02 | Gaz
Zdarec! Tento článek je zase s objednaným designem. Je pro Dudnyho-1995, který si opět objednal dess s motivem hororu. K designu je sada doplňků - avatary, oddělovače, ikonky, nadpisky do menu, pozadí do komentářů - spousta srajdiček, které u dessu musí být.
Možná si někdo všiml, že zítr je tu škola. Nevíme, jak to tu budeme stíhat, takže se nezlobte, když nebudeme dlouho reagovat.
Prosíme ty, kterým jsme poslaly náhled, aby nám napsaly, zda design chtějí nebo ne...

Naruto

29. srpna 2013 v 18:22 | Gaz
Ahojky, vlna dodělaných designů byla rozeslána a nyní je nastavována, bohužel i to je ještě zpomalováno doděláváním doplňků. První po dlouhé době je tu design pro Debbie - s Narutem:) Doplňků je trošku méně, nemůžeme se přeceňovat, v objednávce je ±, takže ok;)
Další se dělají, ale stále někteří nereagovali ani na poslaný náhled...
Tož snad jste si užili prázdniny, mějte se i nadále hezky

7ghost

9. srpna 2013 v 17:30 | Gaz
Ahojky.

Tady je design, který se mi napřed vůbec nevedl, ale nakonec jsem s ním spokojená, i když může působit trošku přeplácaně. Tématem je 7ghost, něco, co jsme ještě neměly a k čemu nám byly poslány slušné (velké, ostré, atd.) obrázky. Má celkem dost doplňků, může se zdát. Avatarů je akorát plus otazník do komentářů, ikonky jsou ve skudečnosti dvě a oddělovačů je víc, jelikož se mi líbí to písmo:) Tak doufáme, že blog bude žít, že náš design zase neskončí jako poslední růže na zarůstajícím hrobě... Nic ve zlém, ale zkušenost je zkušenost.

Jinak vesměs nic nového, řekněme na dva týdny je to naše poslední aktivita, objednávky budeme plnit, tedy tvořit designy, ale bez internetu vám je ani nepošleme ani nenastavíme. Ale i tak prosíme o reakce ty, jimž jsme náhled poslaly. Přece jen nám to dá práci, a když se pak neozvete, naštve to, no.

Jo, vlastně jo, asi jste si všimli naší cihly v menu, náhodou jsme narazily na zed.blog.cz a tak jsme přiložili cihlu k dílu. Ne jako propagaci (tedy nejen n__n), ale proto, že se nám líbí tohle dláždění, přeba naše složky s avatary a ikonkami vypadají vážně skvěle, když jsou takhle srovnané, jako cihličky^^ Přidejte se taky!

Tedy, pěkné prázdniny (u nás se trochu ochlazuje) C:


Ranch Bílý Potok

7. srpna 2013 v 19:32 | Gaz
Ahoj, je tu další článek i s designem. Objednala si ho Keník, téma stáj jejích modelů koní.
Je takový jednoduchý, líbí se mi pozadí do komentářů:)
Doufáme, že na nás všichni nezapomněli, protože my na vás myslíme stále (čiže chceme říct, když už jsem vlezete napište i ten nějaký komentář^^)
Objednávky byly oficiálně stále pozastavené (ne že by na to někdo extra dbal), ale jelikož se nám seznam krátí (juhůů), otvíráme, ale na dovolenou pojedeme, tedy posílejte, ale čekejte;)

Design pro Eamane

5. srpna 2013 v 17:10 | Gaz
Po dlouhé pauze je tu opět článek i s designem. Objednala si ho jedna z našich věrných zákaznic Eamane s tématam Pána Prstenů, konkrétně s Frodem. Přála si ho jednoduchý modro-šedý;)
Řekla bych že se docela vyvedl:) snad se vám líbí také!
Doufáme, že na nás všichni nezapomněli, protože my na vás myslíme stále (čiže chceme říct, když už jsem vlezete napište i ten nějaký komentář^^)
Objednávky jsou bohužel stále pozastavené, jelikož o prázdninách stále někam jezdíme...

Tramvajovej pokoj

18. července 2013 v 21:47 | Gaz
Ahoj, po pauze jsme opět zde s dalším designem. Objednal si ho Ondra:) Chtěl ho tmavší a jednoduchý s tramvajemi (barvy jsou bílo-černo-červené) Doplňků moc není, protože nestíháme, omlouváme se:) kdybys měl zájem tak doděláme;)
To že jsme pozastavily objednávky, neznamená, že jsme v plné síle, takže je asi zase stopneme, protože jedeme brzo na tábor, omlouváme se tedy, že vaše požadavky nebudou splněny tak rychle, ale také si jistě užíváte na pláži nebo chodíte na procházky... a žijete mimo obrazovku počítače...
P.S. krásná ukázka neotřelého a zajímavého tématu:)
P.P.S. Změna podmínek :P

Border Collie

6. července 2013 v 20:53 | Gaz
Nazdar, po delší době opět článek s designem. Objednala si ho Denny se svými fotkami (pejska) a přála si ho v letních barvičkách:) Je takový jednoduchý, veselý :D Jsou k němu obvyklé doplňky...
Jak jste si asi všimli jsou prázdniny, a tak, i když máme volno, máme plno - dovolená, tábory, úklidy... Takže to tu nebude přibývat tak rychle, jak byste chtěli. No omlouváme se, ale vy také určitě nesedíte celý den na kompu a nepracujete!
Mějte se, jak chcete...


Aurum

26. června 2013 v 22:15 | Gaz
Ahojky, toto bude opravdu rychlé. Objednaný design - pro adminky
které vedou RPG blog o vlčí smečce. Mají to tam opravdu zajímavé, jen se ten hlavní děj asi odehrává spíše jinde. Design měl být duhový, ale nacpěte někam čistou duhu a vlky... Tak je to tam všecko barevné, nápisy, proužky, doplňky.
Teď přijdou prázdniny a my budeme pryč... Není to poslední článek, ale od teď budeme opravdu psát méně a tvořit méně... Tož to pochopte, taky máme právo na dovolenou. Taky ještě plánujeme propbrat všechny lidi v požadníku, jestli ještě žijí a tak.

The Sims 3

23. června 2013 v 14:07 | Gaz
Ahoj, je tu další objednaný design. Pro → *Kristie* ←.Další simíci, mělo to být léto, no, ono je docela těžké, najít slušný obrázek simíků... Celkem se nám design líbí:) Je smutné, že naše články jsou celkem bezduché, co se textu týče. Ale co sem máme psát, že? Máme osobní blogy. A sem stejně tolik lidí nechodí, tedy se spíš díváte než čtete, ne?
Objednávky zůstávají stále pozastavené. Sice se zdá, že nám to jde rychle, ale sloupeček v pořadníku se moc nekrátí... No. Až objednávky znovu otevřeme, zavedeme nějaký limit na týden nebo na měsíc nebo něco takového...


Celestia

20. června 2013 v 22:03 | Gaz
Ahojky. Dodělaly jsme doplňky k dalšímu designu (ty obvykle zaberou fůru času, že?) a daly je sem na blog. Tia, pro kterou jsme design dělaly, si ho nastavila s našimi instrukcemi sama:) Jak již název napovídá, je s poníky, to už tu dlouho nebylo... Růžový a kreslený. Myslím, že se nám celkem povedl, celkem se mi líbí ta hříva v menu:)
Co nevidět sem dáme doplňky k dalšímu designu, jen si chceme nechat trošku odstup mezi články.
Nebudu nic dlouze psát, však víte, konec roku, už se to uvolňuje, uzavřené známky a tak, ale zase se plánují prázdniny a tak pořád dokola, pořád je co dělat...
Zatím pěkné dny, ať se neuvaříte, už by mělo zase sprchnout;)

Design pro Ness a Aimi

26. května 2013 v 12:49 | Gaz
Asi si říkáte, že to nějak flákáme, njn, život je těžký, ale i tak jsme přemohli naši lenost a udělali další dess a jdeme ho zveřejnit i s doplňky.
Objednal si ho blog s adminy Ness a Aimi. Přáním byly dva obrázky vlků a na pozadí dřevo - celé v hnědo-oranžových barvách. Zase jsou tu doplňky (ikonky, avatary, komentáře, oddělovače, pozadí do komentářů...)
Upozorňujeme, že zkoumáme "staré" objednávky a u většiny se jedná o neaktivní blogy, stejně tak při pohledu na již hotové designy je tu kupa těch, kteří dostali nový design a jejich blog chcípnul. Tímto chceme poukázat, že nás nebaví dělat pro lidi, kteří pak námi pracně vytvořený design zanechají ladem ležet na svém mrtvém blogu, kam nikdo nechodí. Laskavě si před objednáním designu rozmyslete, zda budete svůj blog navštěvovat vy i návštěvníci (např. množství blogů, které vytvářejí rpg-hry je hrozně moc a valná část skončí stajně rychle jako začala a nikdo si jich nevšimne, kromě nás, protože my jsme jim vyrobily krásný design, který jen hnije...)

Marauders

21. května 2013 v 21:43 | Gaz
Nazdar, na světě je další dess^^ Objednala si ho Herma. Přála si tam obrázky Pobertů z HP (a především Lily s Jamesem) Dess je takový "papírový" hnědobéžový... Jsou k němu zase doplňky a tádydádydá.
Asi jste si všimli pozastavených objednávek, protože nám žádné nové neposíláte - děkujeme. Dále upozorňujeme, že zkoumáme "staré" objednávky a u většiny se jedná o neaktivní blogy, stejně tak při pohledu na již hotové designy je tu kupa těch, kteří dostali nový design a jejich blog chcípnul. Tímto chceme poukázat, že nás nebaví dělat pro lidi, kteří pak námi pracně vytvořený design zanechají ladem ležet na svém mrtvém blogu, kam nikdo nechodí. Laskavě si před objednáním designu rozmyslete, zda budete svůj blog navštěvovat vy i návštěvníci (např. množství blogů, které vytvářejí rpg-hry je hrozně moc a valná část skončí stajně rychle jako začala a nikdo si jich nevšimne, kromě nás, protože my jsme jim vyrobily krásný design, který jen hnije...)
Budiž vám toto malým dloubnutím do duše, tedy pokud to vůbec někdo přečte...

Equine Spirit

16. května 2013 v 14:52 | Gaz
Ahoj, přinášíme další design:), objednala si ho Nikola (blog ZDE). Chtěla na něj koně v letních/jarních barvách. Poslaly jsme dva návrhy - zelený a modrý - a vyhrál modrý, druhý časem dáme do volných.
Stále děláme doplňky, takže haraburdí k výzdobě blogu je sice v menším počtu, ale aspoň nějaké...
Závěrem, jako vždy, chceme podotknou NESPĚCHEJTE NA NÁS, máme i jiné zájmy, děláme to pro vás zadarmo a ztrácíme tím svůj volný čas...

Pokemoní akademie

6. května 2013 v 21:53 | Gaz
Další design je na světě, má poněkud odlišnou tématiku - pokémony... no co... Objednala May (tuším...) Barvy jsou světlé a všechno uvidíte pod perexem...
Máme poslední dobou nějak naspěch, takže prostě nejsme rychlý jako radioaktivní veverky.
Takže sbohem a nespěchejte na nás, jak by vám bylo, kdybyste byli 7 hodin denně do školy a pak vám dvacet lidí říkalo, že chce dess

Princesses II.

4. května 2013 v 17:26 | Gaz
Uff - je tu další dess, objednala si ho už podruhé Krepa s našimi velmi oblíbenými poníky. Design se snaží být takový veselý a jarní, takové jsou i bravy:) (dokonce je i jednoduchý)
Samozřejmě je k desu sada doplňků, která je mírně menší, protože je stejně nikdo nepoužívá...
Prosíme všechny, aby měli trpělivost, protože my nechceme dělat jenom designy a doplňky k nim... ale i jiné zábavné věci.
Btw. také nám nějak vypadává internet, takže se některé věci nedaří tak, jak bychom chtěli |-(

Thorin Oakenshield

27. dubna 2013 v 20:44 | Gaz
Ahoj, představujeme další design, který si objednala u nás Eámanë (už podruhé). Přála si ho s Thorinem z filmového Hobita a také měl být jednoduchý, no snad se vydařil:)
Doplňků není mnoho, protože je stejně moc nepoužívá:P
Momentálně mi za oknem zuří bouřka, která chce asi naznačit - padej od kompu a užívej si počasí:)
Zatím krsáný víkend a nezlobte se prosím na nás, že nejste vidět v pořadníku... je toho trochu moc...


Bleskoblesk

25. dubna 2013 v 21:14 | Gaz
Ahoj, Bleskoblesk, která si už dříve u nás objednávala, zde má od nás design, na přání s její tvorbou (tedy tráva je z googlu, ale zvířata jsou její). Doplňky nechtěla, takže děkujeme, ulehčila nám práci, přesto zde máme alespoň ten avatar do komentářů a oddělovač, už jen pro náš článek;)
Toť zatím vše, nové info nemáme, omlouváme se, že občas neaktualizujeme pořadník, prostě se to nestíhá.Princesses

22. dubna 2013 v 13:33 | Gaz
Zdravíme vespolek. Další design s poníky, tedy nic proti poníkům, ale co je tom, to je moc. Už tedy platí, že si pečlivěji vybíráme objednávky, které přijmeme, a předem říkáme, že poníků máme dost... Také nám občas přijde email, kde se nás ptají, zda děláme design i jinam než ne blog: ne neděláme. Tedy, zatím. Přemýšlíme, že bychom to rozjely jinde, někde, kde se dá za grafiku na objednání i vydělat. Zde na blog.ce respektujeme podmínky a podnikat nehodláme. Ale v nejbližší době se z blogu nehneme, už jen proto, že toho tady máme pořád fůru.
No nic, tento design je pro pennigirl.blog.cz, doplňky jsou níže.

Natural Horsemanship

14. dubna 2013 v 20:21 | Gaz
Mnoho neuplynulo a je zde opět design. S tématikou koní (tedy vlastně Natural Horsemanship) si ho objednaly Niky a Bára.
Deisgn je to zase trochu jednoduchý, v hnědých bravách...
K designu je samozřejmě sada doplňků,4 avatary, 3 oddělovače a 2 ikonky
Ještě bychom chtěly upozronit, abyste na nás nenaléhaly a předtím než si objednáte design, abyste nehlédli do volných a přečetli si podmínky a dodrželi je.

Jarní pro Fránu

14. dubna 2013 v 17:45 | Gaz
Uplynulo pár dní a je tu další design. Objednala si ho Frána (už po třetí) a chtěla ho s vybraným obrázkem s ptáčky (a ve světlých barvách), (design je to spíše jednodušší, ale co;)).
Doplňků není moc, protože objednavatelka je stejně nepoužívá:)
Mimochodem s tímto designem přichází 600 avatar, takže jsme hitly další stovkuX)

Mysic comics

12. dubna 2013 v 20:24 | Gaz
Opět pěkný den přejeme a spolu s ním uvádíme nový design, který si objednala Dennys (s tímto blogem), Chtěla ho v modro-černých barvách a s obrázky z komiksů, které překládá.
Inu k dessu jsou tři avatary, dvě ikonky a tři oddělovače (je toho trochu míň, ale komu se ty doplňky chtěj furt dělat)Tak snad se bude líbit;)
Dále prosíme, abyste na nás nenaléhali, protože máme školní i jiné povinnosti. Ale designy nás stále baví dělat, ale ne ve spěchu...

Hororr

8. dubna 2013 v 20:41 | Gaz
Ahoj. Ne, to není chyba, jen název blogu, pro který jsme udělaly design s hororovou tematikou. Není žádný extra, blogerce se líbí a to je hlavní. Doplňků je plný počet, výjimenčně>:)
Jo a k tématu týdne, to docela sedí, nedočkavost. Tak hlavně ať vás neposedne tato vlastnost, protože my už rychleji nemůžeme, počítaly jsme si statistiku a jen tenhle rok (tři měsíce) jsem udělaly dvacet osm designů! To je víc jak design týdně! Te nechlubíme se, to je pravda:D No nic, stále nás to baví- A stále nám chodí další objednávky... Jsme rády za stálé i nové zákazníky, ale mrzí nás, když blog začíná, nebo i nezačíná, ale po několika dnech či týdnech zjistíme, že dotyčný blog zrušil. To naštve. Tak si, prosím, nejdřív rozmyslete, jestli jste schopní vést si blog, a to dřív, než si u nás něco objednáte.
Díky.
A ještě jedno info: do našeho pořádníku jsme zpětně dopsaly i naše předchozí zákazníky, objednavatele designu. Aby jim to nebylo líto;) A aby bylo vidět, kdo jak objednával. Taky bychom mohly napsat, který blog už je mrtvý, ale teď na to nemáme čas.
Zatím se mějte

Wat-cookie

1. dubna 2013 v 20:41 | Gaz
Ahoj. Ještě před slíbeným oslavným článkem zveřejňujeme design s doplňky pro Lenku. Obrázky nám poslala (dost špatně se to dávalo dohromady), ale něco máme. Je to spíš jednodušší, ale pěkný design;) Nebudu se rozepisovat o ničem, prostě design tu je, majitel nechť si vyzvedne doplňky a tadá, jedeme dál.

Casion

29. března 2013 v 19:21 | Gaz
Zdravíčko.
Je tu další objednaný design. Již počtvté naší tvorby využila Casion, objednala si zelený design - zelená je skvělá:) Osobně se mi nejvíc povedly asi nadpisy do menu, design má mimořádně i zápatí a okraje stránky nejsou fixované, ale rolované, což se nemusí zdát, ale je to těžší na nastavování a trošku to omezuje pozadí stránky. No, to jsou jen technické kecy, abychom věděly, až se k tomuhle článku dostaneme za půl roku, proč nám tak dlouho trvalo ho nastavit. Doplňků už je tedy méně, čtyři avatary a tři oddělovače. Casion nám předem napsala, že ikonky jej robiť nemusíme, tak jsme vyhověly... A příští článek bude slavnostní! (Tedy on měl být slavnostní už pár dní předem, ale proč ho nedat teď, ať tu nemáme jen články s designy;)


Wolves-wolfs

25. března 2013 v 20:49 | Gaz
Ahoj vespolek, nastavily jsme další design - světlý, modrý s vlky. Je pro Anaryu a Ragar. Možná si všimnete, že náhled se v menu trošku liší, ale to je nepodstatné:P Doplňky jsou ještě při starém, jelikož jsem je dělala dříve. Nebudu se zase rozepisovat, situace je stále stejná, jdem nastavovat další design:)

Zatím přejeme hezké jarní dny

Nany

23. března 2013 v 12:33 | Gaz
Ahoj. Ještě než představíme další objednaný design chceme znovu upozornit nebo prostě jen oznámit, že už nám designy někdy lezou krkem a věčné doplňkování taky, pořád vymýšlet něco nového nás už tročku vyčerpává, nevíme, kam dřív skočit. Toto bude mít za následek, že od teď budeme dělat méně doplňků, tedy avatary spíše tři než pět, oddělovače dva a ikonku jednu lehce animovanou a druhou statickou. Jinka se zatím nic nemění, ale počítám s tím, že po této várce objednávek na neurčitou dobu zavřeme mail a budeme chvíli čerpat inspiraci a odpočívat. V ýdném případě neplánujeme žádné rušení navěky, ať už objednávek nebo blogu. Celkově znovu prosíme o trpělivost z vaší strany, rychlost dělání layů nebude závratná.
A nyní tedy k tomuto článku: design s koňmi, respektive s kobylkou Nany si objednala Sim z blogu nany-st.blog.cz. Blog zjevně začíná, přejeme mu úspěšné včlenění se do blogového světa:) K designu je ještě pět avatarů a tři oddělovače a dvě ikonky, ale jak jesm již psala dříve, počet snížíme. Stejnak to málo kdo používá a když to náhodou někdo zrovna bude extra chtít, ať si objedná konkrétní doplňěk zvlášť.
Zatím se mějteKaty's design

15. března 2013 v 20:14 | Gaz
Opět zdravím, tento design si kdysi dávno objednala Kačka. Poslala nám svoje fotky, které jsme na design měly dát - barvy jsou dle objednávky světlé (zelená a modrá). K designu je rovněž tradiční výbava doplňků...)
Teď trochu informací o objednávkách: omlouváme se všem, kteří dlouho čekají, ale čas, který trávíme na počítači začíná vadit i našim rodičům a nám také. Rovněž už nás to pomalu přestává bavit - já osobně nechci skončit, ale možná že se v blízké době uskuteční tvrdé pozastavení objednávek na neznámou dobu...
Ale teď už design:)

Design pro *AnetWolfLun*

13. března 2013 v 21:12 | Gaz
Nazdárek, po menší pauze je tu opět další článek s designem. Objednala si ho *AnetWolfLun* s motivem galaxy. K dessu je jako tradičně soubor doplňků (avatary, oddělovače, ikonky, pozadí do komentářů, nadpisky do menu)
Omlouváme se, že nejsme tak rychlé, jak by mnozí chtěli, ale máme i jiné povinnosti než blog (designy) a byly bychom moc rády, kdybyste se vžili do naší role dvou holek, které mají školu a kroužky a už je nebaví celý den sedět u počítače a udělat designy dvaceti lidem za několik dní.

Swirall team

10. března 2013 v 16:24 | Gaz
Den uplynul a je tu další design. Kdysi dávno si ho objednal blog jménem Swirall - pokud jsem to dobře pochopila, tak je to klub s více adminy...
No takže motivem si přáli psy v zimě. Barvy jsou spíše ponuré (šedomodrá, šedá, bledá oranžová:)), na okrajích jsou proužky... no to je keců, tak snad se všem bude líbit;)
Samozřejmě je k němu kopička doplňků, jako je pět avatarů, tři oddělovače a dvě ikonky a nadpisy do menu:)
Na závěr, jak bývalo tradicí, bychom chtěly podotknout, abyste na nás nespěchali, protože momentálně je polovina pracovníků mimo dosah počítače a grafického programu - tak mějte prosím strpení:)

Kemonomimi

9. března 2013 v 13:46 | Gaz
Ahoj, možná nám to poslední dobou trvá, ale věřte, že děláme designy stále a je to hlavní náplň našeho denního programu - nedíváme se na žádne filmy ani seriály ni videa, nestíháme psát články na své osobní blogy a k tomu všemu, nám za zády 'sedí' rodiče a hlídají nás a také jim musíme pomáhat s prací, na závěr ten volný čas, který nám zbývá věnujeme učení (nejsme blbé, ale naše školy vyžadují přípravu na vyučování) - snad jste se torchu vžili do našich životů...
Teď už ale k designu: objednala si ho 3vka, tématem byly její kresby (na počítači) anime... Barvičky jsou takové veselé spiše světlé:) Zbytek uvidíte na náhledu
K designu je 5 avatarů, 3 oddělovače a 2 ikonky (jedna animovaná - animování každé ikonky totiž zabírá velmi času, ale jednu snad stihneme vždy:))

Valcia

5. března 2013 v 20:40 | Gaz
Ahojky!
Tento design je opět s fantasy tématikou (nějak se rozmáhají fantasy blogy s postavami, místy, příšerami a tak podobně..:)). Je pro Debbie z blogu valcia.blog.cz. Barvy byly zadané modrá, zelená, červená, bílá a hlavně černá - občas se zamyslete, jestli tam opravdu chcete všechny..:D A taky: když je objednávce napsáno "Poznámka (poloha menu, šířka stránky, barvy...)" neznamená to, že máte vypsat a) polohu menu, b) šířku stránky a c) barvy. To jsou prostě JEN příklady, co byste mohli chtít. Píšete nám "šířka stránky ani moc velká ani moc malá" - tak jistě, to NEMUSÍTE psát. Jen třeba pokud prostě stůj co stůj chcete mít stránku 500px nebo menu vlevo a nikdy vpravo nebo něco, co bychom měli vědět, ne co je vám jedno...(:
Doplňky jsou níže, podívejte se taky na komentáře (není to nic úchvatného ani originálního, ale přijde mi to prostě povedené.
A ještě taková rada/prosba pokud píšete dlouhé články, dělejte perexy. Je to jednak přehlednější a druhak to může vadit nastavení designu. Díky.
Zatím krásné (už jarní?) dnyPříběhy Araminy

3. března 2013 v 14:37 | Gaz
Ahoj.
Takovéhle téma jsme tu ještě neměly. Design s fretkami si objednala Aramina. Fretky jsou moc roztomilé:3 že? Je spíše světlý, zeleno-modro-hnědý. Menu není menubox. Autorčin blog se fretkám nevěnuje, tedy alespoň zatím. Má tam povídku, držíme palce, ať se její blog pořádně rozjede, ať už bude o fretkách, či ne. Doplňky jsou níže.
Zatím se mějte, děláme, co můžeme.

Mediera

27. února 2013 v 16:49 | Gaz
Ahoj. Dáváme sem slíbené doplňky k designu pro Fleur a Olívii. Ja na něm též anděl, ale design je celkově světlý, do zelenomodra. Nastavovala si ho sama, my jsme ho nastavily na náš zkušební blog, kde je ovšem dočasně. Myslím, že se mi povedl..:) Doplňky jsou tedy níže.
Ještě takové upřesnítko k vyplňování objednávky: pokud nám v přepisu (když nepíšete o obrázku) položek objednávky něco zásadního chybí, přijde vám delivery error email. Na něj neodpovídejte. Buď si znovu přečtěte objednávku, nebo běžte jinam.
A také: pokud máte od nás nastavený design, musíte ho na blogu mít alespoň tři týdny (dle podmínek), teprve poté nás můžete požádat o jiný. Zdůraňuji nás, pokud si ho objednáte jinde a bude vám nastaven po uplynutí tří týdnů, je vše v pořádku. Neplatí tedy, že máte od nás design a druhý den si napíšete o nový, protože ho stejně do tří týdnů nestihneme, takhle to OPRAVDU NEFUNGUJE! Bude to bráno jako porušení podmínek.
A znovu: prosíme, nenaléhejte. Jme jen lidi a máme málo času, děláme to, že nás to baví.

Díky za pochopení


Dark Angel

25. února 2013 v 17:38 | Gaz
Zdravíčko.

Nejprve něco k objednávkám: odpozastavujeme, tedy znovu přijímáme objednávky. Trochu smutně konstatujeme, že informaci o pozastavení bralo na vědomí nemnoho z vás, objednávky nám tedy chodily neustále. Od teď oficiálně opět rozbíháme tvorbu a rozhodly jsme se zavést seznam lidí čekajících na design. Objeví se v dalším článku (zítra?) a bude samozřejmě aktualizovat. Budeme psát, v jaké fázi design je (jestli jsme ho ještě nezačaly, jestli čekáme na odpověď a na heslo, anebo jestli se ho chystáme nastavit) případně kdo si objednal něco jiného. Bude to znamení pro vás, abyste si prohlédli, kolik lidí je před vámi a podle toho čekali, za jak dlouho se dostaneme k vám. Jak rychle designy děláme, to si odečtěte z frekvence publikovaných článků s doplňky, taky máme prázdniny a zarachy, takže tak.

Tímto se ještě omlouváme Fleur, článek s jejími doplňky zveřejníme pozdeji, pokud bys je moc chctěla, pošleme ti je na mail.

A nyní k tomuto designu. Objednala si ho Angela z blogu attractions.blog.cz. Je tmavý, černou doplňuje šedá a červená, motivem je anděl. Menu má vlevo, i v honím boxu má rubriky a odkazy. Doplňky jsou níže (avatary jsou trochu divné, děláme je vždy z toho, co se nachází v samotném designu, a tedy z jednoduchých se nám dělají obtížnějí:) Ještě perlička, počet našich oddělovačů překročil 300 n.n

Ať se líbí

Paranormal II

20. února 2013 v 21:36 | Gaz
Ahoj,
máme tu další modrý design. Teda modrá je jen doplňková, aby nebyl jen černobílý, dle zadání měl být tmavý. Je s tématikou záhad, napřirozených bytostí a mysteriózních jevů (ablabla). Objednal si ho admin blogu paranormal a to už podruhé:) Tmavé designy se mi dělají hůř, snad se vám bude líbit, doplňky jsou v celém článku.
Objednávky, jak vidíte, děláme, ale necháváme pozastaveno, dokud je všecky nedoděláme...!


Vlčí příběhy

17. února 2013 v 12:55 | Gaz
Ahoj,
nestíháme objdenávky.... máme taky svoje prázdniny a chceme si je užít i jinak než seděním u kompu a děláním designů...
Proto se všem omlouváme, ale do 20. 2. nebudeme na přijmu, díky za pochopení :P
Tento design patří ke starším kusům... jelikož ohledně něj byly jisté problémy, ale nakonec byly vyřešeny... Objednala si ho Victoria a chtěla na něj vlky... Barvy jsou bílo-modré:)
P.S. S tímto designem přichází 200 ikonka:D

 
 

Reklama