Objednané designy

Crazy Nature Called Katushka

11. července 2011 v 9:55 | galaxy

Ahojky!
Je tu další design objednaný tentokrát Katushkou (web). Zadání bylo neurčité, požadované objekty se ale objevily a vznikla z toho šílený přírodní lay. Moc se líbil a já k němu zde dodávám ikonky, oddělovač a klikačky.
Barva převládá šíleně zelená, modrá obloha a pak už takový pel mel vedený žlutou. Obrázky jsou z googlu, jak jinak a na TOMTO webu je MOMENTÁLNĚ náhled celého fungujícího laye.
Takže tady je design a zatím se (ne na dlouho, neboť objednávky se valí) loučí
G&G

Summer has come to Paty

1. července 2011 v 15:48 | galaxy

Zdravím!

Takže tohle je další letní design pro přátele z nase-littlatka.blog.cz - pro Paty.
Jako motiv jsem zvolila klasickou dovolenou, pozadí tvoří pláž s palmami, moře, nebe atakdál, kolem jsou nělaké grafické vymoženosti (pruhy, odlesk) a přes to všechno jsou fotografie z dovolené lps s popisky. Ta zvířata na nich jsem SAMA kreslila. No, říkáte si, nic moc, ale mě lps nikdy moc nešla. Tahle jsou tužkou, přes to vodovky a obtažené černou fixkou (více se dozvíte ve článku na našem lps blogu, až to tam dáme). Tak ať se vám Jake, Lisa a Grace líbí. Jo a krom těch zvířátek je to všechno vector art a googlu..;)
K layi je 6 avataru, 2 oddělovače a 2 ikonky:

Mloci pro SárushQu

1. července 2011 v 15:07 | Ala & galaxy

Na našem druhém blogu nase-littlatka.blog.cz se hromadí objednávky, což je dobře. Naše tamější SB SárushQa si objednala letní design. Ala zvolila jako motiv mloky, barva převládá mořská zelená a jasně růžová s jemným nádechem fialové. Design se moc líbil. Jsou k němu dva oddělovače, tři avatary a dvě ikonky. Nám se moc líbí, vás snad taky;) Takže tady je:

Rose for Anule

8. června 2011 v 20:32 | galaxy
Za 1. zdravím. Za 2. omluvám se všem co psali a nedostali odpověď hned. Pokračování v novějším článku. Za 3. představujeme design Rose. Je takový jednodušší, je to druhý pokus. Ten první výpadal jako nepovedená koláž.. Barvy převládají černá a modrá, život jim dodává červenopurpurová barva růží, která rozbíjí jinak nekontrastní barvy. K layi máme jeden oddělovač, dvě ikonky a celkem 5 avatarů (i s tím vlevo nahoře u textu). Design byl objednaný Aňulí. Doufám, že se jí bude líbit, náhled má momentálně k dispozici ZDE. A tady už je dílko:

Tajemná mystika - pro Yasemin

20. května 2011 v 16:42 | galaxy

Ahojky. Vím, tento blog není moc aktivní, ale snažíme se. A důkazem o jakési funkčnosti je tato objednávka: Tajemná mystika pro Yasemin. Je to design pro nás trochu netypický. Převažuje černá, tmavomodrá a oranžová. "Tajemný" a "mystický" jsou slova dosti mnohovýznamová a tak jsme měli celkem volnou ruku. K layoutu jsou navíc i avatarky, klikačky a oddělovač. Doufáme, jako vždy, že bude zákazník s výrobkem spokojen:P Momentálně je náhled k dispozici ZDE. A doplňky ZDE↓↓↓:

Objednaný design pro Segnoru

22. ledna 2011 v 12:12 | Grainne ☼ & galaxy
Náhled na design pro Segnoru. Napsala nám, co na něj chce, a teď máme koláž z jejích koníčků:
 
 

Reklama