Objednané designy

Christmas

13. prosince 2011 v 18:45 | Ala & galaxy

Název: Christmas
Pro: ~MiSs. WorLd KiWi~
Téma: Vánoce a LPS
Barvy: Odstíny modré a oranžové
Doplňky: 2 ikonky, 4 avatary, 2 oddělovače, ikonky do menu
Voilá:

Podzim..-

29. října 2011 v 10:34 | Ala & galaxy
Jméno: Podzinmí design
Pro: Anefis
Téma: Podzim, lps
Barvy: Hnědá, oranžovožlutozelená
Obecně: Stránka uprostřed, 800 px, menu vpravo, 200 px, okraje stránky fixované
Doplňky: 4 avatarjy, 2 oddělovače, 2 ikonky, popisky do menu
Názor: Už toho máme moc, ale je pěkný
Pozdrav: Už jste dnes byli na střeše svého domu/paneláku/činžáku/žumpy? Ne? Tak upalujte!! Šťastnou cestu
Podpis: Gaz

Podzim pro Elis

24. října 2011 v 15:19 | Ala & galaxy
Ahojte!
Předstabujeme vám další design - podzimní, s lps - který je pro Elis. Barvy jsou spíš tmavší, ale je to veselý design. Jsou k němu 4 avatary, 2 ikonky a 2 oddělovače.
Trochu nás mrzí, že na náš blog chodí jen lps komunita... Nic proti lps, ale když děláte v jednom kuse designy s lps, už vám to někdy připadá moc...
No nic, krásný den přejí

Gaz

Umění podzimu

13. října 2011 v 14:13 | Ala & galaxy
Jméno: Umění podzimu
Téma: lps, pozdim
Barvy: béžová, zelená, bílá, hnědá
Doplňky: 4 avatary, 2 ikonky, oddělovač

Více v celém článku
→Gaz←

Podzimní design pro Paty

10. října 2011 v 12:46 | Ala & galaxy
Ahoj, lidičkové.
Podzimní design. Aspoň změna od HalloweenuxD Jinak jde vše při starém, všímavější si možná všimli, že se nepatrně změnila struktura blogu a bude se dál měnit. Chystáme nový layout a nové uspořádání. Kdy, to nevíme.
Takže zpět k designu pro PATY (WEB). Je, podle mě, moc pěkný, ovečka v pozadí je trošku rozostřená, ale jinak fajn. Relativně jednoduchý, ale příjemný. Barvy - jak jinak - podzimní: od zlaté přes oranžovou až po červenou, zelené detaily, šedý základ. Plus samozřejmě ikonka, avatarky a oddělováčky=)

Krásný den

přejí Gaz

BTW: Určitě si někdo všimnul, že jsme se mimoděk přejmenovali z G&G na Gaz - to je naše jméno na blogu http://nase-littlatka.blog.cz/. Někdo zná a kdo ne, dozví se po rekonstrukci. V každém případě navštěvujte blogy oba, děkujeme.

Jo a ten design najdete pod perexem^^↓

Pro Patrish (už zas)

4. října 2011 v 18:01 | Ala & galaxy
Další
Halloween
.

Pro Patrish (WEB). Je napůl podzimní, napůl halloweenský. Stránka je bledězelená, zbytek černý s obrázky - fotky podzimní krajiny a obrázky lps. K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.

Uf

Gaz

Další Halloween

2. října 2011 v 17:24 | Ala & galaxy
Čauky,
máme tu další halloweenský design a zřejmě ještě tak čtyři budou. Bojím se vánoční sezóny...=| No, pořád je to s LPS, ale tentokrát jsem tam vecpala načerveno obarvený vesmír. Halloween hýbe celým světem - eUech! Už aby bylo po něm. K designu jsou dva oddělovače, ikonka a čtyři avatary.

Prozatím se loučí
→Gaz←

Halloween pro ~MiSs. WorLd KiWi~

1. října 2011 v 10:16 | Ala & galaxy
Ahojky!
Dnes je 1. října, začátek halloweenského měsíce plného duchů, magie a zábavy. Na dnešek si design objednala ~MiSs. WorLd KiWi~ (WEB). Je to blog o LPS, takže tam je lps pavouček. Stránka je bleděfialová, okraje do oranžova. Je více méně jednoduchý, ale myslím, že pěkný. Jsou k němu 4 avatary, 2 oddělovače a 2 ikonky.
Tak ať se vám všem líbí a oficiálně se zase dávámě do provozu, ale..!

Užívejte podzimního kouzla!

Přejí Vaši →GAZ←

Hypnoween

2. září 2011 v 11:37 | Ala & galaxy
Ahoj lidi,
určitě jste si všimli, že už zase děláme designy a to aj na objednání. Tady je jeden trochu asi předčasný, ale budiž. Halloweenský design s naší pavoučicí vědmou Hypnó. Te tedy tmavý, černá plus červená, oranžová až žlutá. Objednala si ho Netera54 (web zde). K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.
Více dole...

Gaz

Back to school

1. září 2011 v 13:45 | galaxy

Tento podzimní a školní design si objednala PaTrIsH (patrish00x.blog.cz) na uvítání nového školního roku. Pejsek Terry s výbavou jako hlavní bod a lachtánek Beník vpravo dole (bohužel jde vidět jen u obrazovek s velkým rozlišením) Stránka je šedočerná a menu oranžové jako podzimní listí a písmo zelené (viz majitelčin blog). K designu jsou 3 oddělováčky, 2 ikonky a 4 avatárky.
Gaz
Meeting the Sun

13. července 2011 v 20:05 | galaxy
Táák.
Tohle je poslední červencový design a je pro ~MiSs. WorLd KiWi~. Letní motiv, jako obvykle teď všichni chtějí. Barva stránky je hněcošedá, motiv dozelena. K designu mimo 5ti avatarků, 3 oddělovačů a 2 ikonek jsou i popisky do menu (viz ZDE).
Zdraví
G&G

Letní móda pro Žanet

12. července 2011 v 11:05 | galaxy

Zdravím.

Tohle by měl být předposlední design na objednání v červenci. Objednala si ho Žaneta (web) a je také s motivem lps. Nazvala jsem ho "Summer Fashion", protože teď všichni chtějí léto, modely na NAšICH VLASTNíCH fotkách jsou již trošku starší, ale na léto se hodí=) Barvy jsou veselé, od zelené do modré, taky je tam růžovo fialové oživení a více o módním salonu, ze kterého fotka je, se dozvíte ZDE.

K designu je 6 avatarů, 2 oddělovače a 2 klikačky.

Zatím

G&G

Summer is here for Patrish

11. července 2011 v 11:16 | Ala & galaxy

Zdarec,
další lps design. Pro Patrish (web). Je takový trochu smutnější, zeleno-oranžový. Ty nadpisy v menu měly vypadat jako nápis "Menu", ale nevím, jestli se Patrish dokáže přeorientovat na volitelný menubox a oželí aktuality. K designu jsou 5 avíků, 2 oddělovače (na oranžovém podkladě vypadají líp) a 2 ikonky.
Asi vyhlásíme pauzu.
Pa.
G&G

Crazy Nature Called Katushka

11. července 2011 v 9:55 | galaxy

Ahojky!
Je tu další design objednaný tentokrát Katushkou (web). Zadání bylo neurčité, požadované objekty se ale objevily a vznikla z toho šílený přírodní lay. Moc se líbil a já k němu zde dodávám ikonky, oddělovač a klikačky.
Barva převládá šíleně zelená, modrá obloha a pak už takový pel mel vedený žlutou. Obrázky jsou z googlu, jak jinak a na TOMTO webu je MOMENTÁLNĚ náhled celého fungujícího laye.
Takže tady je design a zatím se (ne na dlouho, neboť objednávky se valí) loučí
G&G

Summer has come to Paty

1. července 2011 v 15:48 | galaxy

Zdravím!

Takže tohle je další letní design pro přátele z nase-littlatka.blog.cz - pro Paty.
Jako motiv jsem zvolila klasickou dovolenou, pozadí tvoří pláž s palmami, moře, nebe atakdál, kolem jsou nělaké grafické vymoženosti (pruhy, odlesk) a přes to všechno jsou fotografie z dovolené lps s popisky. Ta zvířata na nich jsem SAMA kreslila. No, říkáte si, nic moc, ale mě lps nikdy moc nešla. Tahle jsou tužkou, přes to vodovky a obtažené černou fixkou (více se dozvíte ve článku na našem lps blogu, až to tam dáme). Tak ať se vám Jake, Lisa a Grace líbí. Jo a krom těch zvířátek je to všechno vector art a googlu..;)
K layi je 6 avataru, 2 oddělovače a 2 ikonky:

 
 

Reklama