Objednané designy

Zelený mix

12. dubna 2012 v 21:44 | Gaz
Ahoj.
Ano, tenhle blog byl prakticky zapomenutý, ale stále na něj někdo myslí. Zkusíme ho zase oživt, ale co se objednávek týče, možná něco změníme. Zatím by to mělo fungovat jako předtím. Na ukázku tedy přidáváme zbrusu nový design, který je zelený. No, to je asi nejvýstižnější přívlastek, podívejte se sami. Jsou k němu tři avatary, dvě ikonky a tři oddělovače.

Těšíme se na každý komentář

Krásný den

LPS Zima

2. ledna 2012 v 12:02 | galaxy
Ahojky.

Vrátily jsme se ze Silvestra, ale stále je tu škola. Objednávky se budeme snažit dělat, co to půjde... Tady je design pro elislps:
Téma: LPS zima
Barvy: bílá, hnědá, šedá
Menu/stránka: vlevo/vpravo
Doplňky: 5 avatarů, 2 oddělovače, 2 ikonky

Zdraví a krásný nový rok přeje

Gaz

Christmas

13. prosince 2011 v 18:45 | Ala & galaxy

Název: Christmas
Pro: ~MiSs. WorLd KiWi~
Téma: Vánoce a LPS
Barvy: Odstíny modré a oranžové
Doplňky: 2 ikonky, 4 avatary, 2 oddělovače, ikonky do menu
Voilá:

Podzim..-

29. října 2011 v 10:34 | Ala & galaxy
Jméno: Podzinmí design
Pro: Anefis
Téma: Podzim, lps
Barvy: Hnědá, oranžovožlutozelená
Obecně: Stránka uprostřed, 800 px, menu vpravo, 200 px, okraje stránky fixované
Doplňky: 4 avatarjy, 2 oddělovače, 2 ikonky, popisky do menu
Názor: Už toho máme moc, ale je pěkný
Pozdrav: Už jste dnes byli na střeše svého domu/paneláku/činžáku/žumpy? Ne? Tak upalujte!! Šťastnou cestu
Podpis: Gaz

Podzim pro Elis

24. října 2011 v 15:19 | Ala & galaxy
Ahojte!
Předstabujeme vám další design - podzimní, s lps - který je pro Elis. Barvy jsou spíš tmavší, ale je to veselý design. Jsou k němu 4 avatary, 2 ikonky a 2 oddělovače.
Trochu nás mrzí, že na náš blog chodí jen lps komunita... Nic proti lps, ale když děláte v jednom kuse designy s lps, už vám to někdy připadá moc...
No nic, krásný den přejí

Gaz

Umění podzimu

13. října 2011 v 14:13 | Ala & galaxy
Jméno: Umění podzimu
Téma: lps, pozdim
Barvy: béžová, zelená, bílá, hnědá
Doplňky: 4 avatary, 2 ikonky, oddělovač

Více v celém článku
→Gaz←

Podzimní design pro Paty

10. října 2011 v 12:46 | Ala & galaxy
Ahoj, lidičkové.
Podzimní design. Aspoň změna od HalloweenuxD Jinak jde vše při starém, všímavější si možná všimli, že se nepatrně změnila struktura blogu a bude se dál měnit. Chystáme nový layout a nové uspořádání. Kdy, to nevíme.
Takže zpět k designu pro PATY (WEB). Je, podle mě, moc pěkný, ovečka v pozadí je trošku rozostřená, ale jinak fajn. Relativně jednoduchý, ale příjemný. Barvy - jak jinak - podzimní: od zlaté přes oranžovou až po červenou, zelené detaily, šedý základ. Plus samozřejmě ikonka, avatarky a oddělováčky=)

Krásný den

přejí Gaz

BTW: Určitě si někdo všimnul, že jsme se mimoděk přejmenovali z G&G na Gaz - to je naše jméno na blogu http://nase-littlatka.blog.cz/. Někdo zná a kdo ne, dozví se po rekonstrukci. V každém případě navštěvujte blogy oba, děkujeme.

Jo a ten design najdete pod perexem^^↓

Pro Patrish (už zas)

4. října 2011 v 18:01 | Ala & galaxy
Další
Halloween
.

Pro Patrish (WEB). Je napůl podzimní, napůl halloweenský. Stránka je bledězelená, zbytek černý s obrázky - fotky podzimní krajiny a obrázky lps. K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.

Uf

Gaz

Další Halloween

2. října 2011 v 17:24 | Ala & galaxy
Čauky,
máme tu další halloweenský design a zřejmě ještě tak čtyři budou. Bojím se vánoční sezóny...=| No, pořád je to s LPS, ale tentokrát jsem tam vecpala načerveno obarvený vesmír. Halloween hýbe celým světem - eUech! Už aby bylo po něm. K designu jsou dva oddělovače, ikonka a čtyři avatary.

Prozatím se loučí
→Gaz←

Halloween pro ~MiSs. WorLd KiWi~

1. října 2011 v 10:16 | Ala & galaxy
Ahojky!
Dnes je 1. října, začátek halloweenského měsíce plného duchů, magie a zábavy. Na dnešek si design objednala ~MiSs. WorLd KiWi~ (WEB). Je to blog o LPS, takže tam je lps pavouček. Stránka je bleděfialová, okraje do oranžova. Je více méně jednoduchý, ale myslím, že pěkný. Jsou k němu 4 avatary, 2 oddělovače a 2 ikonky.
Tak ať se vám všem líbí a oficiálně se zase dávámě do provozu, ale..!

Užívejte podzimního kouzla!

Přejí Vaši →GAZ←

Hypnoween

2. září 2011 v 11:37 | Ala & galaxy
Ahoj lidi,
určitě jste si všimli, že už zase děláme designy a to aj na objednání. Tady je jeden trochu asi předčasný, ale budiž. Halloweenský design s naší pavoučicí vědmou Hypnó. Te tedy tmavý, černá plus červená, oranžová až žlutá. Objednala si ho Netera54 (web zde). K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.
Více dole...

Gaz

Back to school

1. září 2011 v 13:45 | galaxy

Tento podzimní a školní design si objednala PaTrIsH (patrish00x.blog.cz) na uvítání nového školního roku. Pejsek Terry s výbavou jako hlavní bod a lachtánek Beník vpravo dole (bohužel jde vidět jen u obrazovek s velkým rozlišením) Stránka je šedočerná a menu oranžové jako podzimní listí a písmo zelené (viz majitelčin blog). K designu jsou 3 oddělováčky, 2 ikonky a 4 avatárky.
Gaz
Meeting the Sun

13. července 2011 v 20:05 | galaxy
Táák.
Tohle je poslední červencový design a je pro ~MiSs. WorLd KiWi~. Letní motiv, jako obvykle teď všichni chtějí. Barva stránky je hněcošedá, motiv dozelena. K designu mimo 5ti avatarků, 3 oddělovačů a 2 ikonek jsou i popisky do menu (viz ZDE).
Zdraví
G&G

Letní móda pro Žanet

12. července 2011 v 11:05 | galaxy

Zdravím.

Tohle by měl být předposlední design na objednání v červenci. Objednala si ho Žaneta (web) a je také s motivem lps. Nazvala jsem ho "Summer Fashion", protože teď všichni chtějí léto, modely na NAšICH VLASTNíCH fotkách jsou již trošku starší, ale na léto se hodí=) Barvy jsou veselé, od zelené do modré, taky je tam růžovo fialové oživení a více o módním salonu, ze kterého fotka je, se dozvíte ZDE.

K designu je 6 avatarů, 2 oddělovače a 2 klikačky.

Zatím

G&G

Summer is here for Patrish

11. července 2011 v 11:16 | Ala & galaxy

Zdarec,
další lps design. Pro Patrish (web). Je takový trochu smutnější, zeleno-oranžový. Ty nadpisy v menu měly vypadat jako nápis "Menu", ale nevím, jestli se Patrish dokáže přeorientovat na volitelný menubox a oželí aktuality. K designu jsou 5 avíků, 2 oddělovače (na oranžovém podkladě vypadají líp) a 2 ikonky.
Asi vyhlásíme pauzu.
Pa.
G&G

 
 

Reklama