Objednané designy

Design pre Casion

12. května 2012 v 10:56 | Gaz
Zdravím.

S Armen design ještě dořešujeme, Anissa & Enny nám zatím neposlaly fotky, takže prvním z řady se stává (jistě známý) blog Casion → my-fantasydream.blog.cz. Na přání jsme vyrobily zelený fantasy design s elfkou (ten obrázek taky určitě znáte). Casion se líbí - díky. A my ho představujeme ještě jednou zde a přidáváme bonusky.

Ještě k designům - pokud máte menu fornou menuboxu, uděláme vám i ikonky do menu, nemesíte o ně žádat zvlášť:) Doplníme to i do objednávky.

Jinak jsme tedy trochu doplnily články O nás, Designy a Galerie (viz nahoře). Víme, samostatnou grafiku zatím nemáme, ale určitě něco vyrobíme, až bude méně objednávek:)

Tak zatím

Letní design s LPS

4. května 2012 v 14:19 | Gaz
Ahoj,
je tady další objednaný design tentokrát pro Áju LPS, jak jde vidět podle názvu, je zase s naší oblíbenou tématikou - LPS. XD. Jsou na něm LPS na výletě.
Je k němu 5 avatarů a 3 oddělováčky a 1 klikačka.
Děkujeme, že se líbí (pokud se líbí)
Tak a tady už je:

Design pro Maiki

30. dubna 2012 v 15:50 | Gaz
Ahoj.

Další, kdo si u nás objednal design, je Maiki (WEB). Jeji design je světlý, laděný do modrorůžova. Motivem jsou její velmi zdařilé obrázky - ne fakt, jsou nádherné. Zde si může vyzvednout bonusy. Jinak náš design se pozmění v reakci na vaše komentáře (dneska to asi už nestihnu) - díky za ně.

Přejeme krásný den

PARAnormal design

26. dubna 2012 v 15:56 | Gaz
Zdravím.

Představujeme vám dálší design, tentokrát na téma duchové, UFO a obecné záhady. Barvami je spíše tmavší. Menu má nahoře i vlevo... Jsou k němu klasicky avatary, ikonky, oddělovače.

My samy si také budeme měnit vzhled, tak se připravte:)

Krásný den

Yoyo design

23. dubna 2012 v 12:26 | Gaz
Ahojky!

Vypadá to, že se zase rozjíždíme. Toto je černo-modro-růžový YoYo Design pro d.a.v.i.d.a (WEB). Bonusky v celém článku.

Jinak obecně info: trochu jsem pozměnila objednávku a taky trošku zpřísníme - objednávku VYPLŇUJTE V GRAFICKÉM PROGRAMU. Pevně doufám, že jako blogeři umíte alespoň napsat nápis do obrázku, na to stačí i Malování. A jinak snad vše při starém.

Díky za pochopení a tady už je ten design:

Design pro Ezlo

21. dubna 2012 v 17:51 | Ala & galaxy
Ahoj.

Udělaly jsme design naší kamarádce Ezlo (WEB). Tématem designu jsou fantasy zvířátka - kitsune aj. Nejsou k němu moc bonusky... Jen abyste viděli, co přibylo do naší sbírky designů, prohlížejte si je v naší GALERII. Voilá:Zelený mix

12. dubna 2012 v 21:44 | Gaz
Ahoj.
Ano, tenhle blog byl prakticky zapomenutý, ale stále na něj někdo myslí. Zkusíme ho zase oživt, ale co se objednávek týče, možná něco změníme. Zatím by to mělo fungovat jako předtím. Na ukázku tedy přidáváme zbrusu nový design, který je zelený. No, to je asi nejvýstižnější přívlastek, podívejte se sami. Jsou k němu tři avatary, dvě ikonky a tři oddělovače.

Těšíme se na každý komentář

Krásný den

LPS Zima

2. ledna 2012 v 12:02 | galaxy
Ahojky.

Vrátily jsme se ze Silvestra, ale stále je tu škola. Objednávky se budeme snažit dělat, co to půjde... Tady je design pro elislps:
Téma: LPS zima
Barvy: bílá, hnědá, šedá
Menu/stránka: vlevo/vpravo
Doplňky: 5 avatarů, 2 oddělovače, 2 ikonky

Zdraví a krásný nový rok přeje

Gaz

Christmas

13. prosince 2011 v 18:45 | Ala & galaxy

Název: Christmas
Pro: ~MiSs. WorLd KiWi~
Téma: Vánoce a LPS
Barvy: Odstíny modré a oranžové
Doplňky: 2 ikonky, 4 avatary, 2 oddělovače, ikonky do menu
Voilá:

Podzim..-

29. října 2011 v 10:34 | Ala & galaxy
Jméno: Podzinmí design
Pro: Anefis
Téma: Podzim, lps
Barvy: Hnědá, oranžovožlutozelená
Obecně: Stránka uprostřed, 800 px, menu vpravo, 200 px, okraje stránky fixované
Doplňky: 4 avatarjy, 2 oddělovače, 2 ikonky, popisky do menu
Názor: Už toho máme moc, ale je pěkný
Pozdrav: Už jste dnes byli na střeše svého domu/paneláku/činžáku/žumpy? Ne? Tak upalujte!! Šťastnou cestu
Podpis: Gaz

Podzim pro Elis

24. října 2011 v 15:19 | Ala & galaxy
Ahojte!
Předstabujeme vám další design - podzimní, s lps - který je pro Elis. Barvy jsou spíš tmavší, ale je to veselý design. Jsou k němu 4 avatary, 2 ikonky a 2 oddělovače.
Trochu nás mrzí, že na náš blog chodí jen lps komunita... Nic proti lps, ale když děláte v jednom kuse designy s lps, už vám to někdy připadá moc...
No nic, krásný den přejí

Gaz

Umění podzimu

13. října 2011 v 14:13 | Ala & galaxy
Jméno: Umění podzimu
Téma: lps, pozdim
Barvy: béžová, zelená, bílá, hnědá
Doplňky: 4 avatary, 2 ikonky, oddělovač

Více v celém článku
→Gaz←

Podzimní design pro Paty

10. října 2011 v 12:46 | Ala & galaxy
Ahoj, lidičkové.
Podzimní design. Aspoň změna od HalloweenuxD Jinak jde vše při starém, všímavější si možná všimli, že se nepatrně změnila struktura blogu a bude se dál měnit. Chystáme nový layout a nové uspořádání. Kdy, to nevíme.
Takže zpět k designu pro PATY (WEB). Je, podle mě, moc pěkný, ovečka v pozadí je trošku rozostřená, ale jinak fajn. Relativně jednoduchý, ale příjemný. Barvy - jak jinak - podzimní: od zlaté přes oranžovou až po červenou, zelené detaily, šedý základ. Plus samozřejmě ikonka, avatarky a oddělováčky=)

Krásný den

přejí Gaz

BTW: Určitě si někdo všimnul, že jsme se mimoděk přejmenovali z G&G na Gaz - to je naše jméno na blogu http://nase-littlatka.blog.cz/. Někdo zná a kdo ne, dozví se po rekonstrukci. V každém případě navštěvujte blogy oba, děkujeme.

Jo a ten design najdete pod perexem^^↓

Pro Patrish (už zas)

4. října 2011 v 18:01 | Ala & galaxy
Další
Halloween
.

Pro Patrish (WEB). Je napůl podzimní, napůl halloweenský. Stránka je bledězelená, zbytek černý s obrázky - fotky podzimní krajiny a obrázky lps. K designu jsou 4 avíky, 2 oddělováčky a 2 ikonky.

Uf

Gaz

Další Halloween

2. října 2011 v 17:24 | Ala & galaxy
Čauky,
máme tu další halloweenský design a zřejmě ještě tak čtyři budou. Bojím se vánoční sezóny...=| No, pořád je to s LPS, ale tentokrát jsem tam vecpala načerveno obarvený vesmír. Halloween hýbe celým světem - eUech! Už aby bylo po něm. K designu jsou dva oddělovače, ikonka a čtyři avatary.

Prozatím se loučí
→Gaz←
 
 

Reklama