Členové Klubu DUB

27. srpna 2017 v 13:07 | Gaz |  Projekty
Aktualizováno 3.8.2018

~Co je Klub DUB?~


SPRÁVCI KLUBU

rok založení: 2010
info: Adminky nemají vyhraněný styl designů a baví je experimentovat. V jejich galerii najdete také avatary, ikonky a oddělovače, objednat si však můžete i cokoliv od nadpisů do menu až po wallpapery. Více.
témata: skoro všechno, kromě celebrit (až na výjimky)
aktivita: objednávky otevřené, občas přidává volnou grafiku
podmínky: zde podmínky a zde pravidla
ikonka:

založení blogu: březen 2015
info: Elithia vytváří designu či grafiku, která těžce souvisí s anime, ráda vytváří knižní obálky pro příběhy na Wattpad a další menší grafiku jako pozadí na tapety, rozvrhy na přání, návrhy na trika a další. Více o adminovi.
téma: anime, manga, cosplay, rpg, kpop grafika
aktivita: blog momentálně v rekonstrukci, nepřijímá objednávky
podmínky: zde
ikona:

AKTIVNÍ ČLENOVÉ (AČ)

rok založení: 2014
info: Blog je spíše autorčin osobní, ale najdete na něm něco volné grafiky a taktéž otevřené objednávky.
témata: různě, filmy
aktivita: příjímá objednávky
podmínky: zde
ikonka:

ČLENOVÉ (Č)

rok založení: 2012
info: Natyy vytváří poměrně jednoduchou grafickou práci v podobě designů na blog, obrázků do článků, avatarů, blendů, png obrázků, šablonek a oddělovačů.
témata: různě, většinou s koňmi
aktivita: momentálně nepřijímá objednávky (jen výjimečně), přidává volnou grafiku
podmínky: ?
ikonka:


rok založení: 2009
info: Jedná se o "malou domáckou manufakturu na grafiku a lay-outy především" se zaměřením na "maximální užitnost, funkčnost, rozmanitost a jednoduchost". Více.
témata: cokoliv
aktivita: přidává volnou grafiku
ikonka:


rok založení: 2017
info: Nově vytvořený blog nejen o grafice. Najdete zde volné designy i drobnou grafiku všeho druhu.
témata: různá
aktivita: přidává volnou grafiku, objednávky přijímá pouze výjimečně
podmínky: zde
ikonka:

ČESTNÍ ČLENOVÉ (ČČ)

rok založení: 2013
info: Wek vytváří složitější designy většinou s navigací v záhlaví, též vytváří menší grafiku v podobě ikonek na blog s gify, různé popisky, kreslí své RPC a další.
témata: různě; povídky, grafika,
aktivita: momentálně neaktivní
podmínky: zde u objednávky grafiky a zde u designu
ikonka:

rok založení: 2009
info: Typický (ČČ), autorka rezignovala na další aktivitu na blogu, ale nesmazala jej a na stránkách jsou tak dostupné designy, ale i štětce a textury nebo png obrázky.
témata: různá, spíše nekonkrétní a univerzální
aktivita: neaktivní
podmínky: zde
ikonka:

rok založení: 2008
info: Kdysi skvělý klub designérů, který po sobě zanechal uznáníhodné množství designů, které si stále můžete prohlížet a stahovat. Osobní stránky tvůrců jsou též neaktivní.
témata: různí autoři - různá témata a různé styly
aktivita: neaktivní
podmínky: zde
ikonka:

Cirilla Riannon | http://eruin.blog.cz/
rok založení: 2006
info: Opět skvěla grafička. Nevíme, kde je jí konec, článek na rozloučneou chybí. Na jejím blogu najdete designy, wallpapery i drobnou grafiku. Více o autorce.
témata: hlavně fantasy, anime, Asie, ale i jiné
aktivita: neaktivní
podmínky: zde
ikonka:

rok založení: 2011
info: První liga designerů. Bohužel skončil dřív, než jsme si věřily dost na to, abychom se ucházely o členství. Na tomto blogu najdete všechny možné různé druhy grafiky. Někteří členové skupiny mají stále aktivní své osobní blogy, většina jich však funguje jinde než na blog.cz.
témata: všelijaká
aktivita: neaktivní
podmínky: zde
ikonka:


rok založení: 2011
info: Další výborná grafička, člen Layouts C, na jejímž blogu najdete volné designy i jiná grafika ke stažení. Více o autorce.
témata: různá, najdou se i anime nebo celebrity
aktivita: neaktivní
podmínky: zde
ikonka:


rok založení: 2013
info: Soudě z posledního Vikomtova komentáře, fénix loni shořel. Možná se vrátí, možná ne, každopádně jeho blog obsahuje volnou malou grafiku. Za zmínku stojí zejména rámečky avatarů a ikonek, které nejsou až tak běžným artiklem. Více o autorovi.
témata: různá, univerzální
aktivita: neaktivní
podmínky: zde
ikonka:

ČLENOVÉ IN MEMORIAM (ČiM)

rok založení: 2011
info: Sydney dělala osobité a optimistické designy nejen pro kreativce a cestovatele. Ze svého blogu však všechnu svoji grafickou tvorbu smazala. Nyní má v menu trochu popsán svůj příběh. Ač poslední článek je z roku 2014, mám dojem, že design si nedávno změnila. Pokud nás nějakým způspbem objeví, byly bychom rády, kdyby nám napsala, jak to bylo s koncem jejího grafičení, ale může to zůstat nevyjasněné.
témata: optimisticka a veselá témata
aktivita: neaktivní
podmínky: ---
ikonka: ---

~~~
>>Pokud někdo v uvedených informací nalezne jakékoli nesrovnalosti, nechť na ně upozorní.<<
>>Zároveň však občas blog hned nezobrazí změny a opravy v článku, mějte pro to pochopení.<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanch Blanch | Web | 26. října 2017 v 18:55 | Reagovat

Já osobně bych měla trochu výtku k layouts.blog.cz v tom duchu, že ten blog nebyl naším působištěm, ale jen dočasným přechodným domovem, protože nám odešla doména.

Jako tým jsme fungovali od ledna 2005, ten blog sloužil jen jako náhrada, ne jako plnohodnotný grafický domov v době, kdy jsme byli bez webu(problémy s poskytovatelem mé domény se táhly dva roky nakonec bohužel) :), čili pokud to v podstatě mluví o našem starém týmu, tak jsou ty informace zavádějící.

Blog samotný také nebyl založený v roce 2011, jen je promazaný archív :). Popravdě jsem ho založila v roce 2005, ale pak jsem udělala webové stránky a blog mi zrušili pro neaktivitu, takže o rok později si ho založil někdo další a zase nebyl aktivní, tak jsem někdy v 2008/2009 požádala o jeho vlastnictví samotný systém blogu a přiklepli mi to :), protože se dalo dohledat, že byl původně můj.

Naše domovina byla layouts.candita.cz, šest let až do roku 2011, tak nevím, jestli se to dá brát jako člen blogových týmů :).

2 fae Gaz fae Gaz | E-mail | Web | 28. října 2017 v 9:26 | Reagovat

[1]: Okay, díky za podrobné info, omlouváme se, jestli jsme špatně vystihly podstatu funkce blogu, ano, dostaly jsme se k němu až po vydání posledího článku, takže jeho historii neznáme.

Označení "člen" asi není úplně šťastné, ale jestli to dobře chápu, tak ten blog stále někdo udržuje alespoň do té míry, že na něm nejsou ty odporné reklamy v záhlaví, a že grafika na něm je stále v rámci podmínek volně k použití. A cílem tohohle článku je shromažďovat odkazy na blogy s dostupnou grafikou.

Samozřejmě můžu opravit rok vzniku a dát do popisu odkaz na tenhle tvůj komentář. Ale jestli se ti tady ideově nelíbí, nebo není pravda to, co jsem napsala o grafice na něm, tak ho odsud klidně smažu (:

3 Blanch Blanch | Web | 11. října 2018 v 3:24 | Reagovat

[2]: Poznámka o tom, že se jedná o tým z Layouts.candita.cz by špatná nebyla :) a určitě změnit to datum na 2005.

Starý LC, pokud se mi zadaří za záloh, co jsem našla, možná totiž ještě zprovozním jako archív, ale nejsem si jistá kdy a jestli to půjde. Neaktuualizovaný osm let možná nepojede :)

Jinak blog neudržuje nikdo v tuhle chvíli. Posledně jsem tu reklamu odtamtud rušila já, ale co vím, už je tam minimálně rok zas a nikdo se na blog nevrací :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.